Чому євреї не визнають христа?

Християни вважають Ісуса тим самим Месією, про якого йдеться в старозавітних пророцтвах. Євреї ж справедливо вважають, що, згідно з пророцтвами, месія повинен не тільки проповідувати і навчати, але і встановлювати мир і гармонію в усьому світі, чого Ісусу з Назарета, на жаль, не вдалося. Тому визнати Ісуса месією євреї не можуть в принципі.
 
Той месія, якого чекають євреї, створить багато чудесних речей: поверне світу божественну гармонію, воскресить мертвих, припинить всі війни і навіть зробить так, що хижаки не вбиватимуть і їсти своїх жертв. З пришестям месії євреї пов’язують повне позбавлення свого народу, як і всіх народів Землі, від усіляких страждань. Тепер стає зрозумілим той факт, що з’явився 2000 років тому проповідник з Назарета ніяк не задовольняє месіанським критеріям свого народу.
 
Мало євреям того, що вони не визнають Ісуса месією, вони ще вважають християнське вчення про триєдиного бога подібним язичництва. Тому правовірний єврей не має права увійти до церкви: йому заборонено бути присутніми при язичницькому (багатобожескому) обряді. Будучи євреєм, Ісус створив нову віру; судячи з усього, він дійсно вважав себе месією. Проте для самих євреїв він так і залишився невизнаним, лже-месією, яких в єврейській історії, крім Ісуса, було досить багато.
 

Найвідомішим із сучасних лже-месій в єврейській історії вважається Любавицький Ребе, який помер в 1994 році в Нью -Йорку, так і не позбавивши людство від бід.
 
У 2006 році, лежачи на смертному одрі, славнозвісний ізраїльський рабин і каббаліст Йіцхак Кадурі написав записку, в якій, за його словами, міститься ім’я майбутнього Месії. Кадурі навіть заявляв, що розмовляв з ним. Через рік після смерті рабина текст записки був опублікований. У ній містилася пропозиція на івриті, з перших букв якого складається ім’я Йеhошуа, що є варіантом імені Ісус (Йешу). Для прихильників божественного походження Ісуса це стало додатковим доказом, що Ісус був месією.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: