Чому жінки набирають вагу?

Чому жінки сьогодні страждають від зайвої ваги? Всьому виною не тільки неправильне харчування і спосіб життя, а й сучасні гаджети, які, здавалося б, повинні спрощувати життя сучасної жінки.

Але з іншого боку, активне використання побутових девайсів, таких як посудомийна машина, мікрохвильовка та іншої побутової техніки негативно позначаються на жіночій фігурі. Прекрасна половина суспільства, користуючись усіма цими зручностями, повільно і впевнено набирає зайві кілограми, заявляють вчені з Університету Манчестера.

Домашня робота займає менше часу

Дослідження вчених з Лондонського Університету показало, що в середньому сучасна жінка сьогодні витрачає на домашню роботу на 20% менше часу, ніж в 1980 роки. Фізична домашня робота замінилася офісною. Наприклад, якщо жінка пилососить або миє підлогу, то при цій роботі спалюється близько 200 калорій. А за годину роботи за комп’ютером спалюється всього 70 калорій.

А ось у чоловіків ситуація не змінилася. Вони витрачають рівно стільки ж часу на виконання домашніх обов’язків, як і раніше, оскільки вони не користуються домашніми гаджетами.

Неправильне харчування і зайва вага

Крім того, що жінки стали менше часу витрачати на виконання домашніх справ, вони також стали більше грошей витрачати на їжу. Все більше представниць прекрасної половини суспільства обходяться перекусами, але при цьому вони споживають на 20% калорій менше, ніж 30 років тому. Жінки стали правильно харчуватися і дотримуватися здорового раціону, але менше рухатися, через що і накопичують зайві кілограми.

За словами експертів, епідемія ожиріння прогресує саме через сидячий малорухливий спосіб життя.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: