Чому жінки зраджують?

Питання до неподобства просте, але однозначну відповідь на нього дати практично неможливо. У зв’язку з актуальністю даної теми існує багато подібних статей, але більшість з них втрачають важливі деталі та елементи. Різнобічно вивчивши проблему, хочу виділити основні моменти. Жінки зраджують своїм чоловікам не тому, що ми погані загалом (як думають багато чоловіків), а тому, що самі чоловіки неправильно себе ведуть і неусвідомлено їх до цього штовхають.
 
Не подумайте, я жінка не вигороджую: вони самі часом себе неправильно ведуть. Але в даній статті я хочу зупинитися лише на обраній темі. У кожній конкретній ситуації, звичайно, необхідний індивідуальний підхід. При подібному розборі варто враховувати не лише ставлення певного чоловіка до певної жінці, але і її ставлення до нього, і загальну картину їх взаємовідносин, і можливо навіть, інші міжособистісні зв’язки можуть залишити свій відбиток.
 
Отже, все ж спробуємо максимально розширити коло причин, які нерідко штовхають представниць прекрасної статі на зраду своїм чоловікам.
 
1. Чоловік виконує елементарних жіночих примх (не доглядає, не дає грошей, не купує машину, не возить на відпочинок та ін.) Тут, скоріше за все, зрада носитиме матеріальний, бездушний характер. «Не хочеш мені нову машину купувати, ну тоді мені доведеться зайняти себе чимось іншим». Якщо предмет так бажаний, а його отримання залежить лише від щедрості благовірного, то розчарування в ньому може призвести до банальних наслідків.
 
2. Помста (за обман, за грубість, за недовіру, за зраду). Тут характер зради також бездушний, але не матеріальний. Часом жінка настільки впадає у відчай і втомлюється від подібної поведінки партнера, що просто не може знайти ніякої альтернативи (ну це вже точно краще, ніж топитися в алкоголі).
 
3. Не влаштовує (в ліжку, в побуті, у фінансовому плані). І знову простежуються досить меркантильні нотки. А що робити жінці, якщо чоловік ні те що примхи її не виконує, а й навіть елементарно допомогти по господарству не може? А якщо ігнорує в ліжку її бажання? А якщо він просто селюк неотесаний? А може, він нахлібник і ледар? Любов зла …
 
4. Через відсутність почуттів до партнера. Ось і чуттєва сторона з’явилася. Ну помилилася жінка з вибором свого чоловіка, а серце її іншому належить, так що ж, почуття свої замикати за десятком дверей, ночами ридати і від нелюбого очі вернути? Деякі взагалі лише очима люблять, без зовнішнього потягу – нікуди. І не завжди буває так просто піти навіть від не коханого.

5. І навпаки: не відчувають взаємності. Якщо жінка по вуха закохана у свого обранця, а він начебто з нею, та почуттів особливо немає (а жінки це ой як відчувають), то незабаром такий стан справ може порядком набриднути особі жіночої статі, яка так знемагає без його взаємності, що готова кинутися на шию до того, хто проявить до неї щирі відчуття.
 
6. Від нестачі уваги, не виявляє до неї інтерес. І тут жінку можна зрозуміти: сидить вона цілими днями на самоті (пере, готує, прибирає ), а чоловік прийде з роботи і за телевізор сяде, мовляв, «не заважай мені, я зайнятий», а їй-то, бідній, хочеться чоловічого уваги, теплоти, турботи і ласки. А він, дурень, все думає, що ми в середньовіччі живемо. Хотіла б вона з ним поділитися своїми клопотами, та не почує він її.
 
7. Від відсутності спільних тем з партнером. Спілкування з партнером швидко набридає. Поговорити  хотів і він, так нема про що. Сидить вона, на нього дивиться і думає: «Красунчик ти мій, про що ж поговорити з тобою?»  Всі теми заїжджені, всі слова сказані. Нудьга. У неї – одні інтереси, у нього – зовсім інші.
 
8. Просто так (з цікавості, від нічого робити, хочеться чогось нового, хочеться відволіктися та ін.) А от від цього нікого не вилікуєш: не можна принести те, не знаючи що. Власницям подібних причин варто всерйоз задуматися над своєю поведінкою.
 
9. Через невпевненість у собі. Ось цю досить вузьку причину варто відзначити окремо. Зрада – привід довести самій собі, що ти ще бажана, ще прекрасна, ще комусь потрібна, що тобою гріх нехтувати. Тут і чоловік може підливати масла у вогонь: «Та ти така на фіг нікому не потрібна!». А вона йому потім у відповідь: «Помилився ти, милий…»
 
10. Лестощі своєму самолюбству. О, це чудовий привід потішити своє самолюбство! Але якийсь нерозумний (див. висновки пункту «8»).
 
11. Від безнадії, для виходу з важкої складній ситуації, внаслідок виходу з депресії, для досягнення будь-якої мети. Досить вагома і зважена причина, обумовлена серйозними життєвими обставинами. Якщо затята противниця зрад опускається до подібної зради, то вже складно буде придумати для неї інший вихід. Хоча… вихід є завжди і не один. Тому дійте розсудливо: не приймайте поспішних рішень там, де потрібно серйозно зважити всі «за» і «проти».
 
12. Привід для розриву відносин з протилежною стороною. Ті, хто самі принципово ніколи перші не припиняють відносини з власної волі, частенько користуються подібними методами. А адже з боку все виглядає так органічно. Звичайно, можна просто піти від того чоловіка, який не влаштовує, але де гарантія, що наступний опиниться краще попереднього? З часом може з’ясуватися, що того якого свого часу так вдало замінила іншим, зовсім вам не підходить. Багато людей все ж обплутані з усіх боків звичками і деколи протягом тривалого періоду не можуть від них позбутися (навіть від самих згубних). А життя не стоїть на місці, вона невблаганно рухається вперед, а ми продовжуємо свято вірити в те, що все зміниться на краще. 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: