Цікаві факти!

На чотирьох британських атомних підводних човнах в особливих сейфах зберігаються ідентичні, написані вручну особисто прем’єр-міністром Британії “листи крайніх заходів”. У них містяться вказівки командирам субмарин на випадок ядерної катастрофи і знищення британського уряду. Командири мають право розкрити ці листи в тому випадку, якщо Радіо 4 BBC припинить мовлення – це вважається ознакою загибелі цивілізованого суспільства Британії.

Менеджер Сільськогосподарського банку Китаю Рен Сяофен вкрав зі свого банку 26 тисяч доларів, щоб накупити лотерейних квитків, зірвати джек-пот і непомітно відшкодувати вкрадене. Як не дивно, у нього вийшло. Натхненний успіхом, менеджер вирішив повторити свій фокус, але тепер уже з 6,7 мільйонами доларів. На цей раз він втратив все, крім 95 тисяч доларів. Горе-лотерейщика засудили до смерті.

Анти-терористична група французької жандармерії GIGN втратила більше людей в процесі тренувань, ніж в ході тисячі з гаком операцій. Всього за час існування групи, тобто з 1973 року загинуло дев’ять її членів.

Апельсин вийшов в результаті схрещування помело і мандарина. Так що апельсин є гібридом.

Для того, щоб полегшити напругу зору, фахівці радять дотримуватися правила 20-20-20. Через кожні 20 хвилин роботи за комп’ютером потрібно робити мінімум 20-секундний перерву. Під час цієї перерви потрібно дивитися на який-небудь об’єкт, що знаходиться на відстані 20 футів (близько 6 метрів).

Деякі шизофреніки здатні лоскотати самі себе. Психічно здоровим людям властиво прогнозувати наслідки власних дій і знижувати їх ефект, в той час як страждаючі на шизофренію часто вже не розпізнають своїх вчинків, приписуючи їх якимось зовнішнім силам.

Легендарний японський ронин Міямото Мусасі був настільки впевнений у своєму мистецтві фехтування, що вступав у бій з дерев’яним мечем незалежно від зброї противника.

У світі налічується понад 50 тисяч їстівних рослин. Однак 60 відсотків споживаних нами калорій рослинного походження дають всього три культури – рис, кукурудза і пшениця.

Дивна моторошна музика з фільмів жахів виповнюється, здебільшого, на одному унікальному інструменті, який носить назву вотерфон (перекладається як “голос води”).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: