Цікаві факти про апельсини!

Чи знаєте ви, що вживання в їжу апельсинів допомагає зберегти вашу молодість? А ще ці фрукти бувають зеленими. Ми впевнені, що ви багато чого ще не чули про ці ароматні плоди.

1. У Каліфорнії їсти апельсини під час прийняття ванни вважається незаконним. Виявляється, суміш кислоти апельсина з маслами, які часто додають у ванну вибухонебезпечна!

2. У тропічному кліматі апельсини зеленого кольору, а в помірному вони помаранчеві. «Помаранчеві» апельсина обумовлена нестачею сонця.

3. Боббі Ліч – друга людина після Енні Тейлор та перший чоловік, що подолав Ніагарський водоспад в бочці, помер, послизнувшись на апельсинової кірці. Через 15 років після свого ніагарської пригоди Ліч послизнувся на апельсиновій кірці під час лекційної поїздки по Новій Зеландії, пошкодив ногу і через два місяці помер від гангрени.

4. У відповідності зі стандартами Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів, один стакан апельсинового соку може містити десять яєць плодової мухи (дрозофіли) і дві її личинки. Стандарти забруднення харчових продуктів допускають вміст у них комах, волосся гризунів та інших речовин, які звучать зовсім апетитно.

5. Апельсиновий сік – відмінні ліки від печії. Дуже кислий сік стає лужним, потрапляючи в ваш шлунок при печії. Апельсиновий сік в 10 тисяч разів більш кислий, ніж pH фактор (кислотно-лужна рівновага) крові людини!

6. Апельсини допомагають продовжити молодість. Фрукт багатий антиоксидантами, які нейтралізують дію вільних радикалів і нестабільних молекул кисню в організмі людини, які призводять до передчасного старіння і ряду захворювань.

7. Після шоколаду і ванілі апельсин є третім найбільш улюбленим ароматом у світі. Ніщо не зрівняється з соковитим, солодким і стиглим апельсином!

8. Христофор Колумб привіз перші насіння та саджанці апельсина в Новий Світ під час своєї другої подорожі в 1493 році. Він також не забув взяти з собою і насіння лимона.

9. Ботаніки відносять плід апельсинового дерева до ягід. М’якоть апельсина зазвичай ділиться на десять сегментів. Розміри і солодкість плодів можуть змінюватися залежно від різновиду.

10. 85% зібраних апельсинів використовують для виробництва апельсинового соку. Дуже багато людей воліють на сніданок пити апельсиновий сік.

11. Палички, зроблені з деревини апельсинового дерева, використовують при манікюрі і педикюрі. Саме апельсинова паличка використовується для цих цілей, оскільки вона за структурою досить щільна, але м’яка. Таким чином, готові палички не розшаровуються і не травмують наші ноготочки. Крім того, деревина має антисептичні властивості, а це як не можна до речі при виконанні манікюру.

12. Апельсини – четверті за популярністю фрукти, і апельсиновий сік – найпопулярніший сік. Апельсини дають найбільший урожай з усіх цитрусових в світі.

13. Апельсини були відомі як плоди Богів. Вони колись були названі “золотими яблуками”, вкраденими Геркулесом.

14. В Іспанії росте більш 35 млн апельсинових дерев. У світі існує понад 600 видів цього фрукта.

15. Доведено, що апельсини допомагають боротися з раком. Вживання в їжу апельсинів допомагає в боротьбі з різними видами ракових захворювань: рак шкіри, легенів, молочної залози, шлунка і товстої кишки.

16. На Ямайці люди чистять підлогу розрізаними на половинки апельсинами; в механіці апельсини використовують для видалення різних жирів, масел і нафти.

Якщо Ви хочете щоб ваша страва стала менш жирною, просто додайте в неї трохи свіжого апельсинового соку. Ця ж процедура прибере жир і з вашою посуду. Так роблять, наприклад, в Афганістані.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: