Цікаві факти про багатих людей!

Безліч багатих людей не радять іншим людям багато часу витрачати на навчання в інститутах. Багаті люди, «які зробили себе самі» без батьківської фінансової допомоги, в більшості випадків не провчилися в інституті більше 2 курсів.

Розумні мільйонери одружуються і живуть з однією жінкою все життя, так як сторонні захоплення сильно вимотують морально і фінансово.

Останнім часом багатьох людей стає більше в Китаї. У китайських мільйонерів немає часу на пошуки своєї супутниці життя. Але спеціально для них організовуються спеціальні круїзи, які і призначені для пошуку своєї подруги. На борту круїзного лайнера перебувають близько 50 китайських мільйонерів. Стан деяких з них складає близько 20 мільйонів доларів. На борту лайнера їх очікують красиві наречені, які пройшли дуже ретельний відбір.

За статистикою близько 35% багатих людей трудяться близько 55 годин щотижня, що говорить про те, що свої мільйони вони заробляють кропіткою працею. Наприклад, звичайний працівник трудиться приблизно 40 годин щотижня.

Шотландці є найефективнішими і економними мільйонерами. Правда, ніхто не може дати пояснення, чому.

Наші мільйонери є повною протилежністю шотландських і дозволяють собі витрачати гроші на все, чого «душа забажає».

Згідно з дослідженнями, майбутні мільйонери є главами сімей, в яких існує не тільки строгий сімейний бюджет, але і всі витрати жорстко контролюються.

Особливістю наших мільйонерів є те, що вони все заробили свої мільйони самі. У світі 80% мільйонерів відносяться до цієї категорії, інші 20% отримали свої статки у спадок.

Психоаналітик є найдорожчим помічником американських мільйонерів.

Середньостатистичному мільйонерові 57 років. Він одружений і у нього троє дітей. Близько 50 % відсотків дружин мільйонерів працюють, при чому професія вчителя є найбільш популярною серед них .

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: