Не варто пити каву відразу після пробудження
Ваше тіло природним чином виробляє гормон кортизол, який допомагає вам прокинутися і відчути себе бадьорим. Ця речовина вивільняється відповідно до вашого циркадного ритму і з часом доби. Так що, якщо у вас є звичка пити каву, як тільки прокинетеся, то, можливо, варто трохи почекати, щоб не витрачати даремно ефект кофеїну, коли рівень кортизолу в організмі і так досить високий.

Кофеїн колись вважався сильним сечогінним, але насправді це не зовсім так.      Якщо не вживати його у великих кількостях (більше 500-600 мг на день, або дві чашки), то ніяких негативних наслідків не буде. Насправді, дослідження показали, що діурез суттєво не відрізняється при вживанні кави та напоїв, що не містять кофеїну, наприклад, води. Таким чином, якщо ви не зловживаєте кавою, то немає особливих причин для занепокоєння.

Кофеїн покращує продуктивність під час тренування
Кофеїн підвищує ваш рівень адреналіну, і звільняє жирні кислоти з жирової тканини, що призводить до кращого виконання вправ у тих, хто споживає кофеїн перед фізичним навантаженням.

Магічний вплив кави було вперше помічено на козах
Згідно з легендою, ефіопські пастухи вперше зрозуміли силу дії кави, коли помітили, що їх кози почали “танцювати”, наївшись кавових ягід.
Вживання кави допомагає спалювати жир
Дослідження показали, що вживання кофеїну може підвищити метаболізм на 3 – 11%. Це одне з небагатьох хімічних речовин, які дійсно можуть допомогти при спалюванні жиру, так що пийте сміливо!

Кофеїн насправді являє собою кристали
Підйом, який ми відчуваємо після вживання кави, насправді походить від проковтування крихітних 0.04064 – міліметрових кристалів кофеїну. Таких крихітних, але повних концентрованої енергії!
Кава містить важливі поживні речовини, необхідні нам для виживання

Одна чашка кави містить 11% рекомендованої добової норми рибофлавіну (вітаміну В2), 6% пантотенової кислоти (вітаміну В5), 3% марганцю і калію, і 2% нікотинової кислоти і магнію.

Охолоджена кава коштує дорожче, оскільки для приготування вона вимагає більше ресурсів
Від пластикових стаканчиків, серветок і подвійного заварювання (щоб зробити напій міцніше), умови, необхідні для приготування холодної кави є більш складними (і дорогими!), Ніж для гарячої. Все це накладається на звичайну ціну і змушує заклади стягувати вищу плату за холодний напій, ніж за його гарячий аналог.

Кофеїн починає працювати досить швидко
Пройде всього десять хвилин, і ви почнете відчувати дію кофеїну після ковтка кави, так що пийте до дна!


Кава може допомогти запобігти хворобі Альцгеймера і недоумство
Кілька досліджень показали, що любителі кави мають до 65% менше шансів отримати хвороба Альцгеймера, яка є однією з головних передумов причин деменції.

Блек Айворі є найдорожчим сортом кави на Землі, і робиться він з екскрементів
Найдорожча кава в світі робиться із слонячого посліду, і називається Чорний бивень. Її вартість – 50 доларів за чашку.

Кава корисна для печінки
Люди, які п’ють чотири чашки кави в день, на 80% менше схильні до розвитку цирозу, – стану, який розвивається в результаті декількох захворювань, що вражають печінку.

Перша в світі веб-камера була зроблена для кави
У 1991 році група вчених з Кембріджського університету встановили камеру на кавник в одному з офісів, передаючи картинку через Інтернет, щоб бачити, порожній кавник або повний, і таким чином уникнути марного походу за кавою.
Кава може допомогти вам прожити більше довге і здорове життя
Кава містить велику кількість антиоксидантів, які допомагають нашому тілу боротися з шкідливим впливом вільних радикалів. Таким чином любителі кави менше схильні таким недугам, як хвороба Паркінсона, діабет другого типу і хвороби серця. Хоча необхідно згадати ще дещо: любителі кави частенько мають шкідливі звички, такі як куріння сигарет, вживання алкоголю і червоного м’яса, тому вищеописане дослідження довелося дещо скоригувати, щоб показати можливі у відсутності негативних факторів результати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.