Згідно зі статистикою, кава є найуживанішим напоєм в світі. Вона також займає друге місце після нафти серед найбільш продаваних продуктів. За даними організації World Drink Trends, щорічно любителями гіркого напою споживається 500 більйонів чашок кави. Тому не дивно, що на сьогоднішній день існує величезна кількість різних рецептів його приготування. Крім стандартних еспресо, американо, капучино, латте є безліч варіацій кавового напою, які варто спробувати.

Флет уайт – 60 мл еспрессо з 100 мл спіненого молока з мінімальною кількістю піни. Подається в керамічній чашці. Напій родом з Австралії.

Аффогато еспресо з кулькою італійського морозива. Напій родом з Італії.

«Кавовий сир» – шматок лапландського сиру, залитий гарячою кавою. Напій родом з Фінляндії.

Кава по-мексиканські. У доведену до кипіння воду з цукром, патокою, корицею і анісом додають каву середнього помелу і залишають настоюватися під кришкою на п’ять хвилин. Подається в процідженому вигляді в керамічних горнятках. Напій родом з Мексики.


Кортадо еспресо з гарячим молоком у пропорції 1: 1. Подається в скляному стакані 150-200 мл. Напій родом з Іспанії; популярний в Португалії та країнах Латинської Америки.

Кава по-турецьки. Напій готується в джезві мідній турці. Воду з кавою найдрібнішого помелу доводять до температури кипіння і після підйому пінки і розливають по невеликих чашках. Подається з лукумом або іншими східними солодощами.

Віденський меланж еспресо зі спіненим молоком, прикрашеним какао. Напій родом з Австрії.

Кава з молоком по-французькі в співвідношенні 1: 1. Подається в керамічній чашці або чаші.

Café Touba, або «Щастя». Під час обсмажування кави додаються зерна гвінейського перцю. Сам напій заварюється як звичайна кава. Напій родом з Сенегалу.

Еспресо Романо – міцна кава з цитрусовим смаком. Напій родом з Італії.

Фраппе – холодна розчинна кава, покрита пінкою. Напій родом з Греції.

Мадрас кава. Готується напій у спеціальному металевому заварнику «Давре». Кава середньодрібного помелу затискається перфорованою кришкою і заливається окропом на 5 хвилин. Після додається гаряче молоко і цукор. Потім готову рідина аерують і подають в металевих чашках.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.