Цікаві факти про кохання!

Кохання – це не просто сім букв, це найзагадковіше, очікуване і прекрасне почуття. Скільки бурхливих емоцій викликає кохання, і скільки цікавого може розповісти кожен закоханий! Вчені намагаються дослідити кохання, розкласти на гормони і хімічні елементи, але все ж реальні факти про любов – питання, яке цікавить всіх без винятку, ось деякі з них:

Слово «кохання» в перекладі з санскриту, звідки, на думку лінгвістів, воно і виникло, означає «бажання».

Є люди, яким непритаманне відчуття кохання, цю хворобу психотерапевти називаютьгіпопітуїтаризмом.

Що стосується термінів, то закоханість може хвилювати серце і мозкові центри трохи більше року, саме такий термін психологи ставлять біологічному сприйняттю і станом романтичного блаженства.

Що стосується критичного віку шлюбу, то це кінець третього – початок четвертого року спільного буття, за статистикою більшість розлучень припадає саме на цей термін. Якщо ж вашому коханню вдасться встояти перед бурями, то стабільність повинна зберегтися до восьми років, це наступна критична дата для багатьох пар.

А чи знаєте ви, чому обручку прийнято носити саме на безіменному пальці? Цей звичай прийшов від стародавніх греків, які вважали, що саме через цей палець проходить вена кохання – amoris, і несе кров прямо до серця.

Головним любовним зіллям вважається, … ні, не вино, а гранатовий сік. Науково було встановлено, що в цьому соку найбільше речовин, що підвищують гормональний рівень, який в свою чергу викликає бажання, пристрасть. Так, що готуючись до романтичної вечері при свічках, не забудьте про гранатовий сік.

Природність – основа істинної закоханості. Виявляється, запах поту може притягувати чоловіка і жінку один до одного. Звичайно, не при надмірно різкому запаху, історія підтверджує цей факт – пот був основною складовою любовного зілля і навіть парфумів.

Лікарі встановили. що поцілунки покращують емоційний фон і навіть продовжують життя, так, чоловіки, які перед відходом цілують своїх дружин, живуть на п’ять років довше, ніж ті, хто тримає почуття в собі, і не помічає своєї другої половинку, тікаючи поспіхом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: