Цікаві факти про людський організм!

За період в 24 години людський організм виділяє по літру слини і жовчі і цілих три з половиною літра шлункового соку.Легені людини – складний орган, до їх складу входить 300 мільйонів тоненьких капілярів. Якщо звити з них мотузку, її можна легко протягнути від Москви до Варшави.

Виявляється, вранці ми на 0,3-0,5 сантиметра вище, ніж увечері. Справа в тому, що за ніч тіло, перебуваючи в розслабленому і горизонтальному положенні, трохи витягується, а вранці у справу знову вступає гравітація, і ми повертаємося до колишніх показників росту

Число клітин, що гинуть в нашому організмі за одну хвилину, дорівнює населенню США – 300 мільйонів. На щастя, точно така ж кількість клітин щохвилини ділиться, інакше наше тіло буквально розсипалася б на частини за 72 години.

Психологи виявили цікаву річ – найважче бути одному в період з 20 до 22 годин. Наразі причини не з’ясовані, проте цей факт уже викликав непідробний інтерес провідних фахівців всього світу.

Найсмачнішою їжа буває при температурі 24 градуси за Цельсієм – саме в таких умовах наші смакові рецептори працюють повноцінно.

Як не дивно, чоловічий мозок дійсно більше і важче жіночого. Але у чоловіків немає приводу для особливої радості – у жінок більше нейронних зв’язків, а одже саме вони визначають якість і швидкість мислення.

Тіло немовляти має 300 кісток, у той час як тіло дорослої людини лише 207. Виявляється, з плином життя багато кісток зрощуються.

Людина – єдина в світі тварина, здатне до зображення рівної прямої лінії. Ні мавпи, ні інші тварини цього не вміють.

Якщо зібрати всі бактерії, що живуть в організмі дорослої людини, і поставити їх на ваги, ми здивуємося – їх вага складе близько двох кілограмів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: