Цікаві факти про Перу.

Перу є невеликою країною, що розташовується на південноамериканському континенті. Це держава зі своїми звичаями, економікою і культурою може викликати інтерес з боку туристів усього світу. Можна навести деякі цікаві особливості цієї країни. 

Громадяни Перу не можуть пропустити вибори, адже якщо хтось порушить закон, йому можуть відмовити в отриманні послуг в державних установах. Така сувора позиція перуанської влади по відношенню до виконання державного обов’язку жителями країни. 

Однією з головних овочевих культур, вирощуваних в Перу, є кукурудза. Вона буває жовтого, чорного, червоного, фіолетового і білого кольору. Це недивно, адже в країні вирощують понад п’ятдесят п’яти сортів цієї культури. Відповідно, страви місцевої кухні теж готують, застосовуючи якщо не кукурудзу, то борошно з неї. 

На території Перу в далекі часи була держава Тауантинсуйу, в якій проживали інки. Тому перуанці можуть говорити про багату історію своїх земель. 

Перуанська нація дуже багата, адже в світі вони шості по виробництву золота. Напевно, це все завдяки їхнім предкам інкам, які залишили тут свої скарби. Також тут є поклади цинку, деревини та заліза. 

Перуанці люблять вирощувати картоплю. Картоплі в цій країні зростає більше трьох тисяч різних сортів. 

Перуанська культура – це суміш обрядів і традицій, запозичених у іспанців і американців. 

Перуанці пишаються озером Тітікака, так як воно найбільше у Південній Америці. 

Перуанський університет Сан-Маркос найстаріший з вищих навчальних закладів серед всіх тих, які є на материках двох Америк. Навчальний заклад було відкрито в середині шістнадцятого століття. 

Перуанці вірять в чаклунство і магію. Тут живе найбільше число шаманів серед країн Південної Америки. В світі більше шаманів тільки в Індії. 

В Перу мешкає близько двох тисяч видів різних птахів. 

В Перу є каньйон Колка, який визнаний найглибшим у світі. 

В Перу варто відвідати Мачу-Пікчу – цитадель, побудовану інками. Цитадель була втрачена серед гір на багато сотень років. Це одна з найдавніших пам’яток всієї Південної Америки. 

Перуанці зустрічають Новий рік одягненими в усе жовте, щоб залучити вдачу. 

У перуанській пустелі Сучура можна побачити найвищу дюну, яка називається Серро-Бланко.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: