Цікаві факти про поцілунки!

Багато хто з нас давно звикли до такого приємного заняття як поцілунки і навіть не підозрюють, скільки користі може таїти в собі один дотик губамі.

Пропонуємо вам познайомитися із самими незвичайними і цікавими фактами, пов’язаними з поцілунками: 

Уперше поцілунок на екрані був показаний в 1896 році. Його зняли Мей Ірвін і Джон С. Райе в 30-секундному ролику Томаса Едісона під назвою «Поцілунок». 

Звичайні шимпанзе цілуються з відкритим ротом, але не задіюють при цьому язик. Бонобо, що вважаються найрозумнішими приматами (крім людини), вміють цілуватися з язиком. 

Вважається, що поцілунок корисний для здоров’я зубів. Передчуття поцілунку збільшує приплив слини в роті, яка інтенсивно видаляє зубний наліт. 

Поцілунки знижують рівень гормону стресу – кортизолу, забезпечуючи відчуття захищеності. 

Вироблення гормону окситоцину під час поцілунку є причиною того, що ми емоційно прив’язуємося до іншої людини. Вважається, що окситоцин сприяє збереженню любові у відносинах на довгий час, після того як закінчується період «медового місяця» (і сплеск дофаміну). 

Поцілунок допомагає визначити найбільш підходящу нам пару. Як стверджує антрополог Хелен Фішер, ми, як правило, воліємо вибирати в партнери людей з певним біологічним профілем. Обмін слиною – це один із способів з’ясувати, хто найбільш нам підходить. 

Людський мозок володіє спеціальними нейронами, які допомагають нам знаходити губи партнера навіть в темряві. 

Поцілунки збільшують тривалість життя. Дослідження показало, що чоловіки живуть на 5 років довше, якщо цілують своїх дружин перед виходом на роботу. 

Перший поцілунок, стає однією з найбільш пам’ятних подій в житті більшості людей. 

Світовий рекорд по найдовшому поцілую встановила подружня пара з Таїланду – Еккачай Тіранарат і його дружина Лаксана. Їх поцілунок тривав 58 годин, 35 хвилин і 58 секунд. 

Наука, що вивчає фізіологічні і психологічні особливості людського поцілунку, отримала назву філематологія. 

Закони деяких міст Сполучених Штатів Америки до цих пір забороняють поцілунки. Приміром, в Хартфорді (штат Коннектикут) цілувати чоловіків по неділях вважається незаконним.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: