Цікаві факти про сміття.

Виявляється, сигарети шкідливі не тільки для людського здоров’я, але і для навколишнього середовища. Ми, маємо на увазі їх сміттєві відходи, а в простолюдді “бички”. Так ось ці самі “бички” щороку заповнюють нашу планету 5 мільярдами штук.

США лідирує не тільки в багатьох галузях політики і економіки, а й кількістю відходів. Так, на території держави існує і “розвивається” наймасштабніше звалище сміттєвих відходів. На сьогоднішній день територіально воно займає більше 1200 га.

А ось деякі країни використовують сміття в благих цілях для народу та економії коштів. Так, наприклад, британці не створюють шалені звалища відходів, а спалюють щодня отримане сміття, таким чином отримуючи електроенергію. Між іншим, абсолютно безкоштовно. Більше того, з економією вугілля майже в 100 тис тонн щорічно.

У Канаді зроблені кар’єри після заповнення сміттям, їх покриваються певними шарами грунту, потім з верху насипається родючий грунт, на яку висаджується ліс.

Глибини морів і океанів частково є “сховищем сміття”. Так, на пристойній глибині, існують металеві контейнери, які призначені для сміття. Однак, за даними дослідженнями, від них краще позбутися. Термін експлуатації таких “скриньок” сягає від 10 до 30 років, а це мізерно мало і небезпечно для населення.

Ви навіть не уявляєте, який термін зберігання можуть скласти звичайні повсякденних речі та продукти під водою. Судіть самі: пакет з поліетилену – 20 років, жерстяна банка – 500 років, скло – 1000 років.

У сучасному світі без гаджета не обійтися. Однак, якщо батарея від вашого мобільного телефону потрапить у воду, то її не те що пити, її навіть не можна буде злити до вбиральні. Так, токсичні і “сміттєві” речовини завдадуть шкоди в розмірі 600 тис л води. І це-то від однієї батареї.

Існує навіть острів, зроблений саме з людських відходів. Як це вийшло – загадка природи! Однак, острів Семак – виключення з правил, який радує око всіх туристів. Завдяки сучасним технологіям острів повністю покритий найкрасивішою зеленню і квітами.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: