Цитати про гроші та добробут!

Ніколи не робіть заради грошей те, що не приносить вам задоволення.
 
Кожна людина може навчитися літати, пірнати або писати комп’ютерні програми, так само вона може навчитися будувати свій добробут.
 
Тільки займаючись справою, до якого ми ставимося з пристрастю і ентузіазмом, ми можемо виконати її добре. А тоді й гроші з’являються як би самі по собі.
 
Не можливо стати багатим, не усвідомивши того факту, що ми самі за все несемо відповідальність. Не держава, не обставини, не партнер, не виховання, не здоров’я, не фінансова ситуація, а тільки ми самі.
 
Той, хто бореться зі своїми недоліками, витрачає багато енергії, а в результаті стає лише посередністю. Багатство вам принесуть тільки ваші сильні сторони.
 
Коли дітям пора починати економити? Вже з того моменту, коли вони починають отримувати від батьків кишенькові гроші.
 
Найкращий спосіб підготуватися до майбутнього, полягає в тому, щоб будувати його самому.

Коли ви ухвалювали якесь певне рішення, то вже іншими очима починаєте дивитися на кожну людину, що зустрічається вам в житті. Будь-яка ситуація набуває для вас зовсім інше значення.
 
Нашому мозку потрібно «дорожня карта», за якою він зможе орієнтуватися. Якщо в нього будуть постійно надходити тільки повсякденні сигнали від наших звичайних подразнень, то тоді не варто дивуватися, якщо ми нікуди не прийдемо.
 
До тих пір, поки я був зосереджений на своїй цілі, у мене не могло виникнути ні страху, ні сумнівів.
 
Люди, які розуміють закони природи, життя, економіки, підтверджені особистим досвідом, живуть зовсім в іншому – вільному світі! А ходять і їздять по тих же вулицях.
 
Мета – це, швидше, орієнтир, спрямований рух. Вона не може бути єдино бажаним об’єктом. Але вона настільки необхідна, наскільки необхідний маяк для корабля, наскільки необхідна карта для капітана.
 
Щаслива можливість не чекатиме. Сьогодні вона тут, а незабаром її вже не буде. Тому не відкладай!
 
Щоб наповнити худий гаманець: розвивайте власні здібності, вчіться і купуйте знання, опановуйте найбільш майстерні методи і прийоми вашої професії…
 
У міру того як людина вдосконалюється у своїй професії або своєму ремеслі, в тій же мірі ростуть і його здатності заробляти.
 
Гроші зберігаються у тих, хто знає їх закони і дотримується їх.
 
Можливості знаходяться у нас прямо під носом. Але більшість їх не помічають, тому вони шукають тільки постійне місце з хорошою зарплатою – і цим обмежуються. Досить побачити одну можливість, і ви навчитеся помічати їх.
 
Багатий тато забороняв мені говорити: “Я не можу собі це дозволити”. Він вимагав, щоб ми говорили: “Як я можу собі це дозволити?” Він вважав, що слова “Я не можу собі це дозволити “позбавляють людину здатності думати. А питання “Як я можу собі це дозволити?” Змушує мозок думати і шукати відповіді.
 
У житті важливо не те, скільки грошей ви заробите, а те, скільки у вас збережеться.
 
Гроші – один з видів влади. Але ще більшою силою володіє фінансова освіта. Гроші приходять і йдуть, але якщо ви знаєте, як вони функціонують, ви можете керувати ними і ставати багатшими… Освіта в довгостроковому сенсі важливіше грошей.
 
Знання – це сила. Гроші дають величезну силу, а утримати та примножити їх можна тільки за допомогою потрібного знання. Без цього знання світ просто грає вами, як футбольним м’ячем. Потрібно знати закони і всю систему функціонування грошей.
 
Переможці не бояться програвати. Невдача – це частина дороги до успіху. Люди, що уникають невдач, уникають і успіхів.
 
Найголовніша причина відсутності фінансового успіху полягає в тому, що більшість людей вважають за краще не ризикувати. Люди так бояться програти, що програють.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: