Цитати про життя!

Невдача – це просто можливість почати знову, але вже більш мудро. (Генрі Форд)Якщо проблему можна вирішити, не варто про неї турбуватися. Якщо проблему не можна вирішити, турбуватися про неї безглуздо. (Далай Лама)

Навіть якщо ви дуже талановиті і докладаєте великі зусилля, для деяких результатів просто потрібен час: ви не отримаєте дитини через місяць, навіть якщо змусите завагітніти дев’ять жінок. (Уоррен Баффет)

Раз в житті фортуна стукає у двері кожної людини, але людина в цей час нерідко сидить у найближчій пивний і ніякого стуку не чує. (Марк Твен)

Наш великий недолік в тому, що ми занадто швидко опускаємо руки. Найбільш вірний шлях до успіху – весь час пробувати ще один раз. (Томас Едісон)

Особисто я люблю суницю з вершками, але риба чомусь вважає за краще черв’яків. Ось чому, коли я йду на риболовлю, я думаю не про те, що люблю я а про те, що любить риба. (Дейл Карнегі)

Прокидаючись вранці, запитай себе: «Що я повинен зробити?» Увечері, перше ніж заснути: «Що я зробив?» (Піфагор)

Я не терпів поразок. Я просто знайшов 10 000 способів, які не працюють. (Томас Едісон)

Важка праця – це скупчення легких справ, які ви не зробили, коли мали зробити. (Джон Максвелл)

Раніше я говорив: «Я сподіваюся, що все зміниться». Потім я зрозумів, що існує єдиний спосіб, щоб все змінилося – змінитися мені самому. (Джим Рон)

Урок, який я витягнув і якому дотримуюся все життя, полягав у тому, що треба намагатися, і намагатися, і знову намагатися – але ніколи не здаватися! (Річард Бренсон)

Роби сьогодні те, що інші не хочуть, і завтра будеш жити так, як інші не можуть.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: