Цукрова епіляція – зручний і ефективний спосіб позбавлення від зайвого і небажаного волосся на тілі. До того ж, на сьогоднішній день ця процедура успішно виконується не тільки в професійних салонах, але і в домашніх умовах.

Особливості цукрової епіляції в домашніх умовах

Цукрова епіляція в домашніх умовах має чимало переваг над іншими засобами видалення волосся з тіла. По-іншому, цукрова епіляція називається «шугаринг» і суміші для цієї процедури, як правило, вистачає досить надовго. Ця процедура низкозатратна, тому стане по гаманцю практично кожній жінці. Все, що вам знадобиться – це цукор, лимонний сік і парочка додаткових інструментів, серед яких обов’язковими є шпатель і смужки. До того ж, за допомогою шугаринга можна позбутися волосся на досить довгий час і з будь-яких ділянок тіла без зайвих подразнень і без ризику майбутнього вростання волосся.

Ця абсолютно безпечна процедура відмінно підходить навіть власницям надчутливої ​​шкіри. Однак, зрозуміло, у цієї процедури є і свої нюанси. В першу чергу, вони стосуються новачків, оскільки приготувати правильну суміш для шугаринга досить нелегко. Тому, будьте готові до того, що в перший раз вам доведеться перевести не один кілограм цукру, перш ніж ви навчитеся готувати дійсно хорошу і правильну суміш. Втім, дотримуючись всіх правил і інструкцій, ви прирікаєте себе на успіх.

Рецепт цукрової епіляції в домашніх умовах

Тепер перейдемо безпосередньо до рецепту приготування цукрової пасти для шугаринга. Для цього вам знадобиться 10 столових ложок цукру, 1 столова ложка води і сік з половинки лимона. Змішуємо всі інгредієнти в посуді і нагріваємо на маленькому вогні, час від часу помішуючи.

Гріємо до тих пір, поки маса не стане однорідною консистенції. Зазвичай маса спочатку стає прозорою, потім починає пузиритися, а в кінці набуває приємний золотистий відтінок. Цю суміш необхідно потримати на вогні приблизно 10-15 хвилин.

Потім знімаємо посуд з вогню і залишаємо остигати. Як тільки маса стане в’язкою, можете пробувати взяти її пальцями. Правильно приготовлена ​​цукрова паста не повинна прилипати до пальців.

Після готуємося до процедури. Переконайтеся в тому, що шкіра, на яку буде наноситися цукрова паста, абсолютно чиста і суха. Наносимо цукрову пасту тонким шаром краєм спеціальної лопатки у напрямку росту волосся. Поверх цієї пасти додаємо шматок бавовняної тканини і чекаємо, поки вона прилипне до суміші.

Потім візьміться за краї тканини і різко потягніть проти росту волосся. Постарайтеся не тягнути тканину в різні боки. Робіть це швидко і одним ривком. На найбільш чутливих ділянках шкіри використовуйте невелику кількість суміші. Краще позбавлятися від волосся поступово, не сильно травмуючи шкіру.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.