Де шукати скарб? Місце пошуку скарбу?

Припустимо, що ви все-таки прийняли рішення займатися пошуками втрачених реліквій. Але хто вам зможе пояснити, що для цього треба? З самого початку вам краще визначитися з напрямком, де ви будете працювати практично. Тут треба відповісти собі на пару питань, що ж все-таки вас найбільше цікавить. Крім того треба зрозуміти, що зовсім не обов’язково вам доведеться їздити в якісь далекі місця. Найчастіше скарби лежать досить близько, і можуть опинитися в самих звичних вам місцях. І тут важливо зрозуміти, як правильно шукати скарби, щоб не робити зайвих і непотрібних вчинків.

Які скарби будемо шукати?

Для початкових дій вам треба визначитися зі словом скарб. Що ви особисто вкладаєте в це поняття? Є люди, для яких у цьому слові криється щось потужне і масштабне. Наприклад, іспанські галеони, навантажені золотом і сріблом. Бочки і скрині, битком наповнені скарбами і дорогоцінними каменями. Якщо ви один з таких, то вам краще охолонути. Такі речі з’являються через перекручене розуміння самого терміну «шукач скарбів». Все набагато простіше і разом з цим складніше.

Скарбом може виявитися не тільки затонулий корабель. Це може бути пара звичайних на вигляд і дуже старих монет часів Петра Великого, які ви змогли викопати на бабусиному городі за допомогою металошукача. У цьому випадку ви можете починати сміливо вважати себе справжнім шукачем скарбів, а пару монет – скарбом. І можете самі вже давати поради іншим людям, як шукати скарби. Вам треба буде дуже чітко орієнтуватися в свої знахідки, розуміючи їх справжню цінність. Просто потім, що річ, спочатку здалася вам повною нісенітницею, може коштувати цілий стан.

Як вибрати місце, де шукати скарби?

Де шукати, питання трохи іншого формату, але не менш важливе. Статистика останніх років показує нам, що найбільш дорогі знахідки виявляють в межах міста при реставрації та знесення старих будинків. А ось за загальною кількістю знахідок, безумовно, лідирує сільська місцевість. У пошуку же по сільським місцям важливо розуміти причини виникнення тих чи інших скарбів. Наприклад, на місці де раніше був ярмарок допустимо в столітті XVIII, може виявитися не просто багата поляна за знахідками, а й навіть парочка схронів з глечиками грошей тих років.

Цікаво, і можна з упевненістю говорити, що саме вдале містечко для пошуків у сільській місцевості це старі урочища. У багатьох відносинах непогано, якщо окреме селище або старе занедбане місто було колись знищений в ході якої-небудь війни або, наприклад, революції.

Як шукати скарби в таких місцях?

Тоді для точного з’ясування їх місця розташування вам знадобиться парочка мап досить великого масштабу. Перша мапа при цьому повинна бути тих років, війни чи революції. А друга сучасна. Наклавши одну карту на іншу ви без зусиль з’ясуйте, які будови перебували раніше на нинішньому пустирі або руїнах.

Для ваших пошукових робіт вам знадобиться стандартне в таких моментах обладнання. Це компас (або GPS-навігатор), металошукач і лопата. Якщо ви звикли працювати ретельно, то можна попитати старожилів даної місцевості про місцеві легенди і таємниці. Зі ста легенд, що вам розкажуть, десяток зможе виявитися більш-менш правдивими і тільки одна реальною історією.

Уявімо, що ви дісталися до пункту свого призначення. Тобто – на колишній населений пункт. Звіряючись з мапами, спробуйте підібрати підходящу ділянку для дослідження. Почніть з пошуку металошукачем, цілком можливо, що ви натрапите на щось цінне вже на рівні дерну. Буде краще, якщо місце, де ви вирішили покопати налічує кілька сот років своєї історії. У цьому випадку в грунті під ногами ви зможете знайти до декількох сотень монет різних епох. І тут від вас буде потрібно тільки увагу, зібраність і акуратність при пошуках скарбу. Зрозуміло, як часто буває, вам доведеться зіткнутися з великою кількістю різного металевого непотребу в землі, і тут вам знадобиться гарне терпіння і якісна робота металошукача.

Як знайти схрон?

Якщо ви розібралися з тим, як шукати дрібниці під ногами серед дерну і грудок землі, то можете переходити до пошуку речових схронів. Ви можете запитати, що це таке і звідки вони беруться? І як правильно шукати скарб такого типу? Та все просто, уявіть ситуацію, в якій люди змушені несподівано зриватися з насиджених місць і швидко їхати. При цьому терміновість від’їзду назад пропорційна обсягу речей що вони можуть швидко забрати з собою.

Люди часів революції та Другої Світової Війни особливо не мудрували, а просто закопували свої речі, з можливістю забрати їх пізніше. Однак практика показує, що в 99 відсотках з 100 такі схованки залишаються на століття, і ніхто за ними не повертається. І в таких підземних скарбах іноді трапляються дивні і корисні предмети. Тут вам може знадобитися не просто металошукач, а прилад, який буде працювати на великій глибині. Щоб знати, на що ви можете наштовхнутися, вам необхідно зрозуміти механізм створення таких скарбів. Як правило, різні пожитки і цінності вкладалися в міцні ящики або скрині. І прямо біля будинку викопується досить пристойна за розмірами яма, в яку і звалювали такі скарби, присипавши землею, камінням та іншим мотлохом. Шукати такі схрони краще відразу у дворах чи садах, на городах і в сараях. У таких місцях свіжий грунт найкраще заховати.

У деяких старих будинках розбиралися підлоги, яма копалася у фундаменті і ящики складалися туди. Тому так важливо перед самим початком пошуків визначатися з розташуванням будинку і його підсобних приміщень. Корисно також включити голову і подумати, де тут можна було б щось закопати.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: