Де відсвяткувати День святого Валентина?

У 2014 році довгоочікуваний День всіх закоханих випадає в п’ятницю, а це означає, що можна відправитися на вікенд на три дні. Яке ж місце вибрати, що б ці дні запам’яталися надовго?

 
Прага – романтичний поцілунок на Карловому мосту!

 
Вузькі вулиці старої Праги – ідеальне місце для прогулянок. Це місто здавна протегує закоханими і дарує незабутню романтичну атмосферу. Там знаходиться відомий Карлів міст, з яким було пов’язано багато прикмет, легенд та історій. Якщо хлопець перенесе свою кохану дівчину через міст – то любов назавжди поселяться в їх душі, а поцілунок на мосту подарує удачу.

 
Санкт-Петербург – романтична прогулянка по Літньому саду і поцілунок на мосту

 
Санкт-Петербург також дивує різними історіями, які пов’язані з любовними переживаннями. Можна погуляти по алеї Літнього саду, постояти в тиші Ісаакіївського собору і погрітися в затишному кафе.

 

Славу Петербургу приніс міст Поцілунків. Одна легенда свідчить, що там прощалися люди і проводжали один одного в дорогу. Друга легенда свідчить про те, що існував старий звичай – проходячи по мосту з кожним цілуватися. Не важливо, що з цього правда, а що ні, адже і сьогодні міст служить чудовим місцем зустрічей закоханих.

 
Венеція – поцілунок, як ознака неминучої долі

 
Це місто стало рідним для спокусника Казанови. У лютому жителі проводять там яскравий і незабутній карнавал – веселощі і танці захоплять закоханих прямо на вулиці міста. Якщо у вас мало часу, то відвідайте хоча б Великий Канал. Існує прикмета – пристрасний поцілунок під мостом зітхань гарантує неминучу долю.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: