Декупаж великодніх яєць!

Декупаж – техніка, що дозволяє перетворити на справжній предмет мистецтва все що завгодно, не виключенням є і яйця. Зробити декупаж яєць до великодня під силу кожному, для цього вам будуть потрібні лише серветки з красивими зображеннями, клей і трохи терпіння.

Простий декупаж яєць

Підберіть серветки з красивими зображеннями, якщо немає серветок, можете знайти підходящі картинки в інтернеті і роздрукувати їх на принтері. Виріжте всі елементи, якщо ви використовували серветки, відокремте від них нижній білий шар.

Знежирте заготовку яйця і покрийте її акриловою фарбою. Якщо колір заготовки вас цілком влаштовує або ви прикрашаєте звичайні яйця, просто покрийте їх шаром розведеного водою ПВА.

Коли поверхня висохне нанесіть на яйце тонкий шар клею і приклейте вирізану картинку, дочекайтеся її висихання, потім приклейте наступну і т.д. Коли всі елементи будуть приклеєні, покрийте все яйце розведеним ПВА.

Декупаж варених яєць

Яйця, оформлені таким способом цілком придатні в їжу, тому ви їх сміливо можете запропонувати своїм гостям.

Відберіть кілька серветок з підходящими малюнками, виріжте з них зображення і позбудьтеся від нижніх білих шарів. Відокремте із сирого яйця білок.

Прикладіть зображення до вареного яйця (якщо хочете, можете його пофарбувати), змочіть пензель в білку і ретельно промажте картинку. Розгладьте всі складочки і залиште яйце висихати.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: