День будівельника!

Життя тече і вирує, народжуються нові люди, поповнюючи ряди працівників фізичного та інтелектуального терени, щоб своїми зусиллями примножити добробут своєї рідної країни. Піднімаються цілини, на колишніх пустирях зводяться нові райони і не без того величезних міст, перерізаються червоні стрічки нових установ, створених щоб задовольнити всі потреби численного населення. Можна лише собі уявити, з якою величезною швидкістю повинні цеглинка до цеглинки вибудовуватися ці нові масштабні проекти.

Звичайно, робота машин тут займає не останнє місце, адже існують тисячі різновидів підіймальної техніки, роющей, буря, що перевозить вантажі … А адже управляє більшістю з них людина. Досвідчений професіонал, майстер своєї справи денно і нощно трудиться над створенням нових будинків і проспектів, мостів і підземок, при цьому ремонтуючи та покращуючи стан того, що було побудовано задовго до того, як він вийшов у свою першу робочу зміну.

Щоб подякувати таких незамінних трудівників, ще в часи СРСР було постановлено, що таке свято як «День будівельника» має місце і повинен бути! При поступовому переміщенні дат, свято все-таки влаштувався і вкоренився на даті, яка щороку буде випадати на другу неділю місяця серпня.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: