День бухгалтера!

Сьогодні людина, що знає справу від оптимізації витрат до складання податкових звітів, просто необхідна для сучасних торгових і фінансових підприємств. Професія бухгалтера має на увазі не тільки ведення обліку і роботу в окулярах за комп’ютером, цей фахівець здатний приймати досить важливі рішення, він знає закони економіки і вміє правильно вести витрати ресурсів на будь-якому підприємстві.

Щоб висловити повагу працівникам бухгалтерій і врегулювати економічну діяльність в цілому, 18 червня в 2004 році президент України затвердив дату святкування Дня бухгалтера України – 16 липня. Незадовго до цього, в 1999 році, якраз з 16 липня, закон «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» став чинним, що, внаслідок, і визначило заповітну дату.

До цього моменту рахівники та аудитори відзначали свято своєї професії неофіційно. Завдяки чому, престиж професії бухгалтера значно виріс, а погляди державних чиновників на важливість і необхідність в наявності освічених грамотних фахівців стали направлені на поліпшення роботи в даній галузі. Адже саме бухгалтерський облік направляє розвиток держави.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: