День Святого Валентина!

У нашій країні свято День Святого Валентина стали відзначати порівняно недавно, але воно вже встигло стати дуже популярним. І не дивно, адже 14 лютого – свято для двох люблячих сердець.

Історія Дня Святого Валентина
Валентин, що дав своє ім’я святу, жив у Римі (III століття н.е.) і був молодим, симпатичним, добрим і чуйним священиком. Час життя Валентина збіглося з правлінням Клавдія Другого, римського імператора, який шанував військову доблесть легіонів і не дуже жалував християн. Щоб зберегти військовий дух, Клавдій Другий видав указ, що забороняв одружуватися легіонерам. Імператор вважав, що вступивши у шлюб легіонер багато часу приділяє родині і не думає про військову доблесть.

Не боячись імператорського гніву, Валентин мирив посварених, дарував їм квіти і продовжував таємно вінчати закоханих. Зберегти це потай було неможливо, день від дня над головою священика збиралися хмари і врешті 269 р. н.е. Валентина взяли під варту. Незабаром після цього був виданий указ про страту священика.

Легендою оповиті і останні дні життя священика Валентина. За одними даними, його полюбила сліпа дочка тюремника. Священик, давши обітницю безшлюбності, не мав право відповісти їй взаємністю. Проте 13 лютого, в ніч перед стратою, написав дівчині зворушливий лист. Згідно з іншою версією, Валентин, закохавшись в очікуванні страти в прекрасну дівчину, користуючись своїми медичними знаннями, вилікував її від сліпоти.

Як було все насправді, ми вже не дізнаємося, але безсумнівним є те, що молодий священик загинув в ім’я Любові. Тому не дивно, що люди не забули про нього і обрали покровителем закоханих. Валентин, як християнський мученик, що постраждав за віру, був канонізований католицькою церквою. День Святого Валентина в Західній Європі відзначають з 13 століття, Америка – з 1777 року.

Що подарувати на День закоханих?

 

Всім відомо, що 14 лютого обов’язковим доповненням до будь-якого подарунка повинна бути валентинка з приємними словами та зізнаннями коханій людині. Дарувати один одному валентинки вже стало доброю традицією. Чоловіки дарують квіти, цукерки та прикраси. Жінки дарують своїм чоловікам хороші парфуми, пляшку вина, запонки і все, на що вистачить фантазії.Сердечка до цього свята можна намалювати, зшити, зліпити, зв’язати і навіть спекти своїми руками. Матеріал для виготовлення сердечок можна використовувати різний: бісер, черепашки, сухі квіти, пір’я, шматочки тканини, хутро.

Як відзначити День Святого Валентина?Закохані часто задаються питанням, як відзначити День всіх закоханих, щоб це свято надовго запам’яталося романтичним, ніжним ввечері, повним щастя і любові.

Цей день має якусь чарівну силу. Усі закохані чекають 14 лютого і, незважаючи на морози, хлопці несуть коханим дівчатам квіти і подарунки. А ввечері щасливі парочки, ховаючись від сторонніх очей, влаштовують при свічках романтична вечеря в затишному кафе. Можна відзначити День всіх закоханих і в галасливій компанії. Тоді, звичайно, буде весело, але зникне атмосфера романтики, що для пари дуже важливо.

Якщо не хочеться по холоду нікуди йти чи просто є бажання спокійно провести вечір, можна залишитися вдома. Влаштуйте романтичну вечерю з червоним вином, свічками, запустите в небо ліхтарики – сердечка. Щоб створити атмосферу свята, прикрасьте квартиру символами цього дня – сердечками, ангелятами, голубками. Також важливим прикрасою і символом дня закоханих є квіти. Чоловік повинен подарувати коханій букет квітів. Звичайно, говорити про це йому не варто, але якщо чоловік не в курсі, можна тонко натякнути, що ввечері його чекає романтична вечеря.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: