Депіляція ніг.

Депіляція ніг в даний час звична процедура для багатьох жінок. Кожна дама вибирає найбільш комфортний для неї і ефективний спосіб позбавлення від волосся. Спробуємо розібратися, які сучасні методи депіляції найкращі.

Депіляція ніг воском

Воскова депіляція проводиться з використанням холодної, теплої і гарячої речовини. Ефект помітний від декількох днів до півтора місяців. Депіляція ніг восковими смужками (холодним воском) в силу своєї хворобливості застосовується виключно для ліквідації волосків на обмежених ділянках тіла.

Процедура проводиться наступним чином:

Воскові смужки розігрівають до температури, близької до температури тіла людини. З смужок знімається захисний шар. Воскова смужка приклеюється до шкіри. Ривком смужка знімається. Присталі волоски видаляються разом з воском.

Для депіляції теплим воском складу розігрівається до температури 40 градусів. За допомогою спеціального приладу восковий розчин рівномірно подається на поверхню шкіри. На остиглий віск клеїться смуга паперу, яка його міцно схоплює. Смуга різко відривається від ніг, разом з нею видаляються непотрібний волосяний покрив.

Депіляція гарячим воском в косметології іменується «гарячий ваксинг». Це самий безболісний спосіб депіляції із застосуванням воскових складів і тому використовується для ліквідації волосся з великих зон шкірного покриву. Віск видаляється косметичними серветками.

Хімічна депіляція

Депіляція за допомогою хімічних засобів (кремів, гелів) – дуже зручний метод. Нанесене шаром на шкіру активна речовина впливає на структуру волосся, руйнуючи цибулини, в результаті чого відбувається відмирання волосків. Лопаткою крем для депіляції ніг легко видаляється.

Рекомендується протягом нетривалого часу берегти оброблені зони від попадання вологи. Тривалість ефекту після процедури – кілька днів.

Можливі проблеми після процедури

Роздратування після депіляції на ногах-нерідке явище, особливо якщо є схильність до алергії або шкіра дуже чутлива. Фахівці радять ретельно вивчити склад депіляційних засобів і провести шкірну пробу до початку процедури. Якщо ноги після депіляції сверблять, шкіра почервоніла, то слід нанести живильні масла на основі ромашки, чистотілу, чайного дерева та інших засобів, що знімають запалення. Заборонено при хімічної депіляції використовувати для видалення складу спиртові розчини, які можуть спровокувати опік.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: