Дерево по знаку зодіака

У кожної людини є своє дерево-талісман. Дізнатися таке дерево можна за знаком зодіаку. Астрологи впевнені, що для кожного зодіакального знака є кілька варіантів. Дерево-талісман може зарядити людину енергією, позбавити від негативних емоцій. Для цього достатньо хоча б п’ять хвилин пообніматься з потрібним деревом в лісі або парку.

Не всі знаки зодіаку мають достатню чутливістю, щоб відчути вплив амулета або талісмана з деревини дерева-покровителя, але контакт з живою рослиною надає позитивний ефект на всіх.  

Овнам найкраще підходять дуб, ялина, сосна, клен, горобина, вільха, глід і ліщина. Овнам, народженим у кінці березня, варто звернути увагу на сосну і ялина. Цьому знаку зодіаку необхідний контакт з живим деревом, різноманітні амулети і прикраси з потрібної деревини користі йому не принесуть.

Тільцям підходять дуб, горобина, каштан, тополя, акація, жасмин і волоський горіх. Горобина вважається основним деревом для цього знака зодіаку. Чоловікам-Тільцям добре підходить дуб, а жінкам – акація. Дуже обережно треба поводитися з тополею, занадто тривалий контакт з цим деревом може позбавити людину енергії.  

Близнюкам підходять граб, ясен, клен, береза , каштан, інжир, груша, яблуня та акація. Виражений цілющий ефект на Близнюків надає квітуча груша.  

 Деревами-талісманами Раків є ялина, клен, в’яз, верба, вільха, липа, яблуня, волоський горіх, гостролист і яблуня. Завдяки високій чутливості цього знака зодіаку, амулети і прикраси з деревини потрібних рослин роблять на нього виражений ефект.  

Левам варто звернути увагу на в’яз, дуб, волоський горіх, липу, сосну, яблуню, тополя і кипарис. Чоловікам цього знака зодіаку особливо корисні дуби і в’язи, жінкам – яблуні і сосни.  

Дівам підходить дуб, вільха, яблуня, верба, слива, сосна, волоський горіх, ліщина і виноград. Особливо корисні для них квітучі рослини.  

Терезам підходять береза, дуб, липа, клен, оливкове дерево і ліщина. Особливим цілющим ефектом володіють береза і ліщина. Терези досить чутливий знак зодіаку, тому різноманітні амулети роблять на нього сильний вплив.  

Скорпіонам допомагають ялина, каштан, сосна, волоський горіх, горобина, ліщина, глід, шипшина і клен.  

Основним деревом Стрільців є береза, але в якості енергетичних джерел і цілителів можуть виступати каштан, ясен, кедр, кипарис, інжир, тополя і сосна.  

Козерогам протегують ялина, береза , бук, в’яз, ялиця, яблуня та горобина. Цілющий ефект на представників цього знака зодіаку надають ліщина і бересклет.  

Водоліям підходять кедр, сосна, кипарис, каштан, ялівець, липа, горобина та бересклет. Основним деревом Водоліїв можна вважати ялівець.  

протегують тис, сосна, черемха, модрина, туя, верба, калина, жимолость, бузина і береза. Осика допомагає Рибам позбавлятися від негативної енергії.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: