Дерінкую – підземне місто в Туреччині!

Поїздка в Дерінкую покаже вам зовсім іншу Туреччину, яка значно відрізняється від тієї, яку ви знаєте.
 
Коротка історія Дерінкую
 
За даними Міністерства культури Туреччини, Дерінкую побудований близько VII століття фракійским плем’ям фригійців. Будівництво підземного міста тривало і в часи візантійців. Основним призначенням Дерінкую було захист населення.
 
Підземне місто зроблене так, що воно може вмістити десятки тисяч людей на декілька місяців. Населенню необхідно було ховатися там, поки на поверхні була небезпека нападу.

Архітектура Дерінкую
 
Підземне місто має 7 поверхів. Вважається, що воно досягає глибини 85 метрів. Не всі з них, однак, доступні. Археологи досі досліджують велику частину підземного міста. Тільки 10% Дерінкую доступні для туристів. Проте навіть те, що ви побачите, приємно здивує вас.
 
Оскільки підземне місто було побудоване у часи війни і блокади, воно оснащене усіма зручностями. Передбачається, що запасів для населення тут вистачило б на кілька місяців.
 
Дерінкую має пекарні для хліба, винні погреби, склади, церкви і навіть релігійну школу. Вхід в підземне місто закритий двома величезними кам’яними дверима. Такі двері є на кожному поверсі.
 
Підземне місто оснащене майже 50-метровою вентиляційною шахтою, щоб Дерінкую завжди мав свіже повітря. Його архітектура настільки хороша, що існують теорії, що воно було побудоване інопланетянами.
 
Вважається, що підземне місто Дерінкую могло б вмістити від 20 до 50 тисяч людей разом з їх худобою і частиною їх речей.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: