Діти індиго!

Як казав герой одного культового радянського фільму: «Ми любимо дітей будь-якого кольору – білих, чорних, хоч в смужечку і в цяточку…»
 
Існує і ще одна категорія дітей, що позначаються загадковим терміном «індиго». Що це за дітлахи такі і чому для їх класифікації було обрано назву відтінку фіолетового кольору?
 
Той термін, який вважається псевдонауковим, був вперше застосований Ненсі Енн Тепп, американським екстрасенсом в 1191-му році. На її думку, такі діти мають ауру кольору індиго. Вважається, що їм притаманний високий рівень інтелекту, маються телепатичні здібності і гіперчутливість. Деякі навіть називають дітей індиго нової расою людей.
 
У таких дітей своя система поглядів на навколишній їхній світ, яку дуже важко змінити. Якщо виявляється спроба впливу на світогляд такої дитини, він або відповідає агресією, або назавжди замикається в собі. На цих маленьких людей абсолютно не діють стандартні методи виховання.
 
Діти індиго – нігілісти, для них не існує абсолютно ніяких авторитетів. Але при цьому у них є здатність приймати абсолютно вірні рішення, спираючись лише на свою інтуїцію.
 
Найчастіше діти індиго відчувають ніжну прихильність до тварин або рослин. У них дуже сильно розвинуте почуття співпереживання і вони безумовно потребують любові близьких їм людей.

Хоча такі діти виглядають нетовариськими в середовищі відмінних від них, але вони гостро потребують спілкування. Найчастіше є великими альтруїстами, прагнуть допомогти людям.
 
При цьому трапляється, що діти індиго проявляють жорстокість, якщо вони стикаються з байдужістю і нерозумінням. Крім того, вони не виносять робити щось тільки тому, що «всі так роблять».
 
Найчастіше такі діти відчувають себе внутрішньо набагато старше своїх років. У підлітковому віці їм притаманні часті депресивні стани. При цьому така дитина дуже самовпевнена, горда і незалежна. У неї є висока самооцінка і свій власний погляд на світ.
 
Хоча ще два десятиліття тому діти індиго вважалися чимось особливим, зараз, на думку деяких педагогів, майже всіх дітей можна віднести до цього типу. При цьому в багатьох розвинених країнах з ними займаються на рівні держави. Існує думка, що саме ці дітлахи, ставши дорослими, зуміють врятувати нашу цивілізацію від заганяє її в глухий кут кризи.
 
Однак існують і противники теорії особливості дітей індиго. На їх думку, вони – прості діти, у яких є синдром дефіциту уваги і гіперактивність.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: