Дитина плаче після годування!

Новонароджені діти часто бувають не задоволені після прийому грудного молока або їх може щось турбувати. В основному це пов’язано з остаточним формуванням і становлення функції травної системи. В результаті після годування дитина плаче, таким чином, висловлюючи своє невдоволення і незадоволеність.

Чому діти плачуть?

Плач для новонародженого – це інструмент для оповіщення про будь-які незручності або погане самопочуття. Наше завдання розібратися, чому дитина плаче після годування, а також як в цьому випадку можна допомогти малюкові.

Отже, якщо новонароджений малюк плаче після годування, то, швидше за все це викликано наступними факторами:

1. Підвищений газоутворення в кишечнику. У грудних дітей ферментні системи шлунково-кишкового тракту функціонують недосконало. Тому процес перетравлення їжі, всмоктування необхідних речовин порушується. У результаті утворюється велика кількість газів, які розтягують петлі кишечника і викликають біль у животі за типом коліки. До того ж новонароджений під час прийому їжі заковтує повітря, що також веде до розтягування петель кишечника.

2. Недостатнє вироблення грудного молока у матері. При цьому малюк просто не наїдається. У даному випадку плач – це наслідок почуття голоду.

3. Переїдання.

4. Наявність захворювань порожнини рота. Наприклад, це може бути запальний процес, викликаний молочницею. Під час їжі відбувається подразнення ураженої слизової порожнини рота продуктами харчування.

5. Запальний процес, локалізований в середньому вусі. При отитах різної етіології під час ковтання больовий синдром різко посилюється.

6. І, звичайно ж, ніхто не застрахований від того, що малюк просто злякається різкого звуку, шуму.

7. Також може викликати плач перегрівання, переохолодження або втома, бажання поспати.

Що робити, якщо малюк плаче після прийому їжі?

Якщо після годування новонароджене маля плаче, то для початку необхідно створити для малюка комфортні умови. Важливо, щоб пелюшки, підгузники були сухі, а у приміщення не повинно бути протягів. Якщо жарко – не варто вкутувати дитини, а в холодний період важливо не забувати про теплий одяг.

При наявності запалення вуха або порожнини рота необхідно звернутися до педіатра для усунення симптомів захворювання. Для боротьби з коліками незамінні будуть рослинні препарати з м’яким спазмолітичним ефектом, а також мамі важливо дотримуватися рекомендації щодо правильного грудного вигодовування.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: