Дитячий диван замість ліжка.

У дитячій кімнаті замість ліжка можна поставити дитячий диванчик. Це практично, зручно, а в деяких випадках – це найкращий вибір.
 
Сучасні дитячі дивани бувають різні. Залежно від віку дитини вони можуть бути яскраві, мультяшні або зручні ліжка-трансформери для дітей старшого віку.
 
Зовні вигляд дитячих диванів буває різним. Дизайн дитячого дивана вибирають виходячи з віку дитини, і для хлопчика чи дівчинки він призначений. Для малюків диван вибирають яскравий, казковий. Варіанти є різні: будиночки, кораблики, квітники, машинки. Для дітей це місце, де можна цікаво проводити час, читаючи дитячі книги з картинками, слухати казку або грати з ляльками або іграшками. Дуже часто такі дивани стилізовані під знайомих персонажів мультфільмів або дитячих казок.
 
По конструкції дитячі диванчики можна розділити на м’які меблі для сидіння і дивани зі складним спальним місцем. Вони бувають звичайні нерозкладні (дитина молодшого віку чудово поміщається на ньому) і дивани-транформери, які в простих рухах розкладаються в велике спальне місце.
 

Нерозкладний дитячий диван відрізняється від ліжка тим, що має ще одну додаткову спинку. Є також подушечки-валики, на ніч їх можна знімати, після чого виходить звичайне дитяче ліжечко, а вранці – знову красивий і зручний дитячий диванчик. У багатьох диванів є вбудовані ящики для постільних речей або місце для зберігання іграшок. Такі дивани дуже зручні і практичні.
 
Розкладаються дивани ідеально підходять для маленької дитячої кімнати. Вони годяться і для кімнати підлітка. Вночі це зручне ліжко, а вдень постіль забирається в ящик і можна посидіти на дивані разом з друзями.
 
При виробництві меблів для дітей пред’являють особливі вимоги. Всі матеріали повинні бути безпечними, екологічно чистими. Дитячі дивани повинні витримувати досить великі навантаження, адже діти, як правило, ведуть дуже активний спосіб життя, тим самим відчуваючи меблі на міцність.
 
Гарний, м’який, зручний дитячий диван, зробить кімнату дитини приємною візуально і веселою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: