Дивні звуки з озер.

“Там хтось є!”. Даний вигук належить відомому уфологу Алану Поланскі, який у 2005 роціз дослідницькою групою вирушив до закинутого південноамериканського озера, з якого, за словами місцевого, населення виходили дивні звуки.

Але виявляється озеро в південній Америці не єдине. У Росії також ємістичні озера, на яких люди чують дивні звуки. Самим відомим з таких є озеро вНижегородському Заволжі -Светлояр.

Цілий тиждень очікувань, для спеціально відправлених на озеродослідників, не пройшла для них дарма- вчені зафіксували дивні звуки на гідрофон. Згідно висновку дослідників: «…Ці звуки не належать живим істотам і мають техногенне походження …».

Два простих пітерських робочих збиралися просто відпочити на озерітрохи, половити рибу. Але відпочинок для них виявився кошмаром зіставним замериканським фільмом жахів. Зараззнайти чисте місце для відпочинку практично неможливо. Але нам пощастило знайтитаке біля невеликого озера. З собою у нас була невеликий надувний човен. Я почав рибалити зчовна, а мій товариш залишився на березі. Коли я доплив до середини озера, япочув дивні звуки, які виходять, звідкист знизу. Стало якось моторошно. Колист  япрацював на промисловому заводі і ці звуки мені нагадали удар і шипінняпарового молота. Хоча  навколо не було ніяких промислових об’єктів.Потім ці звуки припинилися і пролунали нові – ніби хтось бив молотом по рейках. У той же час мій другна березі нічого не чув. Після обіду, коли прийшла його черга рибалити з човна,він їх теж чув. А ввечері вже перебуваючи на березі, ми вже вдвох почулимонотонні звуки схожі на дзвін.

За старими легендами, давним – давно, на березі озера Светлояр великийросійський князь Георгій Всеволодович побудував місто Кітеж в центрі якогорозміщувалася велика церква.

Місто розвивалося, і слава про нього пішла на багато верст в окрузі,та так, що коли монголо-татари, прийшовши на Русь, і завоювати руські землі,вирішили прибрати до себе і Кітеж – град.

Коли татари взяли місто в облогу, за переказами місцеві жителі сталислізно молитися про своє спасіння і Бог їх почув. Як тільки вороги кинулисяатакувати місто, з під землі забились сотні багатоводних джерел, і татаризмушені були відступити. А вода продовжувала прибувати …

Коли шум води притих, на місці міста, було лише озеро, а з водивизирав самотній купол церкви з хрестом зверху, але і він повільно занурювавсяв озеро і зник. З тих пір місто невидиме, але за переказами залишилось цілий і там досі б’ють дзвони.

Такі билини про затонулі містах, в яких були церкви, існують убагатьох народів світу.

Наприклад, в Англії, в графстві Уельс, є озеро Ллін-Бала. Згідно змісцевими переказами, на дні даного озера розташований затонуле в давнину місто. У гарну погоду на озеріможна побачити будинки, фортеці і почути дзвін.

Все ж, глибоких спеціальних досліджень «галасливих» озер толком непроводилося. В основному фахівці відмовлялися стандартними відписками, що підземлею відбуваються незрозумілі карстові процеси. Причому такі висновкиробилися і там, де ніякого карсту і близько не було.

Інші фахівці збіоенергетики вважають, що в цих місцях з під землі відбуваються потужніенергетичні викиди, здатні викликати у людей галюцинації. Однак тодізалишається незрозумілою як ці самі «галюцинації» вдавалося записувати намагнітофон?

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: