До чого свербить ліва долоня?

Напевно, у кожного час від часу настає такий період, коли життєві справи складаються не дуже вдало, а знайти розраду або добру ознаку в реальних фактах зовсім не виходить. Мабуть, в такі моменти і народжувалися ще з давніх часів народні прикмети. Треба ж було в труднощах сподіватися хоч на щось. Ось і з’являлися на світ з голови оптимістів – позитивні прикмети, а з фантазій песимістів – погані прикмети.
 
Напевно кілька століть тому сидів на лавочці один такий оптиміст і, будучи фінансово абсолютно на мілині, тер лівої долонькою свою коліно та думав: «До чого свербить ліва долоня?» Ну, а раз кожен думає лише про те, що у нього болить, то і вирішив він, що це знак згори, і що належить йому лівою рукою багато грошей збирати. Само собою зрозуміло, якщо ти за характером оптиміст, значить являєшся людиною заповзятливою і без бою не здається. Тому не дивно, що наш пращур дуже скоро вибрався з безгрошової ями, а потім зробив простий і очевидний висновок – ліва долоня точно свербить до грошей.

Але цікаво у всій цій історії інше. Цікаво те, що повір’я пішло далі – крізь гущу століть, а численні представники різних поколінь хором стверджували: абсолютно очевидно, до чого свербить долоню лівої руки, так як кожного з них ця прикмета безпомилково приводила до грошової прибутку. Не уникли цієї долі і наші сучасники. Кого не спитай, будь-хто присягне, якщо зачесалася ліва долоня – значить в самому найблищому часі в неї грошики впадуть. При цьому кожен запевняє, що ця прикмета не підводила їх ніколи.
 
Мабуть є в усьому цьому якась справжня підоснова. Можливо, якісь особливі енергетичні потоки пронизують долоню лівої руки і, долаючи просторово-часову ланцюг подій, обрушують на наші голови грошовий дощ. Тому давайте не будемо скептиками. Давайте будемо оптимістами і повіримо, що ліва долоня стовідсотково свербить до грошей. І тоді, швидше за все, наші фінанси, замість того щоб співати романси, займуться справою, нарешті, і забезпечать нам гідний прибуток.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: