На перший погляд, здається, що немає нічого особливого з обслуговуванням автомобіля в зимовий період, поставив зимові покришки собі і поїхав! Все далеко не так. Ось необхідна цікава інформація, яка допоможе автомобілісту.

 
У захисті від дорожньої солі , допоможе нанесення після миття авто шару воску.
 
Дно авто потрібно мити сильним струменем води. Слід включати на десять хвилин раз на три тижні кондиціонер, що б зберегти герметичність системи клімат – контролю.
 
Радіатор кондиціонера потрібно мити водою, що б змити сіль (раз на тиждень).
 
Акумулятор слід раз на місяць заряджати.
 
При частих коротких дистанціях їзди, на свічках виникає нагар. Нагар зі свічок забирається просто, при оборотах вище середніх, а краще їхати на четвертій передачі по прямій трасі.
 
Килимки з тканин в салоні автомобіля слід періодично прати і висушувати. Це допоможе запобігти запахам, обмерзанню стекол зсередини.
 

Щоб в дорозі несподівано НЕ спорожнів бачок склоомивача, потрібно тримати рівень рідини під контролем. Тому в багажнику має бти завжди з собою миюча рідина.
 
Зимові шини, як відомо, зношуються швидше літніх через м’якість гуми виготовлення. Тому слід не рідше ніж раз на місяць балансувати колеса, в іншому випадку знос покришок буде нерівномірний.
 
Після миття кузова замки всіх дверей, кришки багажника слід висушити, продути повітрям з пилососа і обробити маслом. Не завадить змастити замки зовні.
 
Обов’язково слід контролювати тиск у шинах , тому що через перепади температур він може коливатися .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.