Догляд за ламінатом.

Ламінована підлога невибаглива, під час прибирання її досить протерти вологою ганчіркою або почистити пилососом. Для видалення сильних забруднень – слідів від фломастера, воскових крейд, крему для взуття, клею – можна використовувати рідке господарське мило або спеціальні засоби по догляду за ламінатом. Вони пропонуються практично всіма виробниками цього виду покриттів.

 
Слід уникати використання абразивних, щілевміщаючих чистячих засобів, металевих губок – вони будуть дряпати і роз’їдати підлогу.Суміші на основі воску і силікону, мастика також небажані – вони не проникнутьв глиб ламінату і на поверхні залишаться непривабливі розводи.
 
Хоча ламінат і вважається міцним покриттям, яке не боїться каблуків і т.п., все ж якщо впустити ніж на підлогу, на поверхні, швидше за все,залишиться слід. Невеликі механічні пошкодження видаляють спеціальною пастою відповідного кольору.

А ось зашпаклювати глибоку вм’ятину так, щоб вона стала непомітною, майже неможливо. До того ж вам все одно не вдасться відновити малюнок текстури деревини. Зазвичай в цьому випадку проводять заміну пошкодженої дошки – її можна поміняти місцями з тією, що лежить у якомусь непримітному кутку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: