Двері зі сканером відбитків пальців.

Двері зі сканером відбитків пальців -відповідь сучасних технологій на підвищення безпеки вашого житла.
 
Купуючи двері, ми, перш за все, звертаємо увагу на їх зовнішній вигляд, на параметри і матеріал, з якого вони зроблені.Однак основна мета дверей НЕ естетична. Двері повинні, перш за все,забезпечувати достатню ступінь безпеки, обмеживши можливість проникнення сторонніх осіб у Ваше житло.
 
Сканер відбитків пальців – додатковий захист. Сканер відбитків пальців є інноваційним способом захисту зовнішніх дверей в будинках.Інноваційний продукт є рішенням для людей, які залежать від необхідно стіретельного захисту власності. Використання сканера відбитків пальців є функціональним і зручним. Немає необхідності використовувати ключ, щоб швидко потрапити в будинок або квартиру. Просто помістіть палець до пристрою сканування відбитків пальців і двері відкриті. Забудьте про головний біль від втрати ключів. Також це дуже зручно при здачі квартири в оренду, що виключає необхідність заміни замків.
 
Сканер відбитків пальців вбудований в дверне полотно. Всі кабелі приховані в дверній рамі, так що зовні можна бачити тільки естетичну частина – сталевий корпус сканера і ручку.
 
Підсвічування сприяє швидкому та ефективному відкриванню дверей після настання темряви. Всередині будинку індикатор вказує на стан двері за кольором світіння: зелений для відкритих дверей, і червоний для закритих. Це дає можливість легко орієнтуватися, чи закриті двері, або з якихось причин закрита не повністю. Пристрій може зберігати одночасно від 99 до 200 відбитків,які можуть відкрити двері. Зчитувач інтегрований з автоматичним блокуванням.Через кілька секунд двері надійно заблоковуються.
 
Ціна на такий замок приблизно від 200доларів і вище. Все залежить від складності замка, різновиду датчика зчитування пальців рук, для яких дверей він передбачений (вхідні або між кімнатні) та інші технічні характеристики. Також на таких замках як правил біля ручки є РК-дисплей для зняття відбитків. Це обладнання розумне та ефективне!
 
Як бачите, двері зі сканером відбитків пальців дуже приваблива в плані своїх переваг. І Ви неодмінно залишитеся задоволені, якщо встановите собі подібні замки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: