Ейфелева вежа!

Ейфелева вежа в Парижі, це один з найвідоміших пам’ятників світу який відвідують більше 5 мільйонів чоловік щорічно. Ейфелева вежа була побудована в 19 столітті, розташована на Марсовому полі в Парижі.Вона стала не тільки візитною карткою Франції але й одним з найбільш відомих споруд у світі.

 
Названа Ейфелева вежа в честь свого конструктора,інженер Гюстава Ейфеля, вежа була побудована як вхідна арка на ярмарку. Вежа має висоту 324 метри, що приблизно дорівнює висоті 81-поверхового будинку, вага вежі становить 10000 тонн. Висота Ейфелевої вежі більш ніж удвічі перевищує висоту піраміди Хеопса.
 
Башта складається з трьох рівнів відкритих для відвідувачів. Квитки можна придбати або піднятися по сходах або підйомниках до першого і другого рівнів. Кроки до першого рівня становлять більше 300 кроків,так само як і кроки від першого до другого рівня. Третій і найвищий рівень доступний тільки на ліфті. На першому та другому рівні функціонують ресторани і бари, де відвідувачі зможуть насолодитися незабутньою панорамою Парижа.
 
Ейфелева вежа стала найбільш відомих символу не тільки Парижа, але й усієї Франції, кожен турист який відвідав Париж хоче насолодитися її висотами.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: