Електрична духовка: плюси і мінуси.

Важко уявити сучасну кухню без багатофункціональної духової шафи. Залежно від джерел нагріву обирають або газову, або електричну духовку. Давайте розглянемо всі плюси і мінуси такої побутової техніки.  

Перед придбанням електричного духової шафи необхідно оцінити можливості домашньої електропроводки і власного бюджету. Така духовка має чималу потужністю, хоча, варто відзначити економну роботу приладу, в нього вбудований терморегулятор і в процесі випікання нагрів чергується з підтриманням необхідної температури.

За способом установки в робочому просторі кухні електрична духовка може бути вбудованою або автономною, залежною від вручений поверхні або незалежною. При цьому можна купити плиту з електричною зоною варки і електричною духовкою, наприклад, такою комплектацією володіють багато сучасних електричних плит, які крім широкого функціоналу відрізняються стильним дизайном.  

Як правило, електрична варильна поверхня і така ж духовка купуються в багатоповерхові будинки, куди газ з міркувань безпеки не підводиться. В газифікованих кухнях найчастіше можна зустріти поєднання газової варочні поверхні з електричним духовою шафою.  

На відміну від газових духовок електричні більш точно встановлюють необхідний температурний режим, а додаткова функція циркуляції повітря створює оптимальні умови для рівномірного пропікання виробів.  

Підігрів з конвекцією дозволяє одночасно готувати на двох, а то й трьох деках, при цьому звичайну температуру для даної страви можна понизити на 20 градусів.  

Деякі моделі електродуховок дають можливість готувати частування на пару, що, напевно, оцінять любителі здорової їжі. Електрична духовка з вбудованим грилем і рожном дозволяє продуктам в процесі готування обертатися і рівномірно прожарюватися, при цьому, вертел може бути розташований по діагоналі або горизонтально.  

Жароміцні і прозорі дверцята електричної духовки дозволяє не тільки пильно спостерігати за кулінарним процесом, але і служить стильним елементом Інтрьер кухні.

Можна відзначити, що електрична духовка на відміну від газів не нагріває кухонний простір під час своєї роботи, скло залишається холодним, крім того, постійно працює вентилятор, що охолоджує задню стінку. Перебуваючи поруч з електродуховкою і спостерігаючи за випічкою, створюється враження, що всередині досить прохолодно, але варто відкрити дверцята і ви відчуєте неймовірний жар.  

Багато сучасних моделей духових шаф оснащені функцією самоочищення, яка передбачає очищення всіх забруднень внутрішньої поверхні духовки при її нагріві до 500 градусів. Але це зовсім не означає, що духова шафа не потребує періодичної вологого прибирання, видаленні шматочків їжі після приготування чергового кулінарного шедевра.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: