Електричний стілець. Історія електричного стільця!

Справа йде в далекий 1888 рік, коли американському уряду, з гуманних міркувань, прийшла на розум думка про те, що б замінити нині існуючу страту через повішення на щось більш людяне. У спеціальну комісію, яка була створена для цієї мети, звернувся, всесвітньо відомий, винахідник і підприємець Томас Едісон. Він запропонував умертвляти злочинців за допомогою струму.Після експериментів, які були проведені на кішках та собаках, 1 січня 1889 був прийнятий «Закон про електричну страту» .

Вільям Кеммлер, який убив свою дружину сокирою, 6 серпня 1890 увійшов в історію як перша людина, яка була страчена на електричному стільці.

За кілька років електричний стілець широко поширився по всій Америці ставши досить популярним знаряддям кари. Цей стільчик, більш ніж за століття свого використання, відправив на той світ 4300 засуджених .

Не дивлячись на великий розряд в 2500 В, засуджений буває вмирає не відразу, а впродовж декількох хвилин або навіть більше цього. Людина буває встигає і подиміти і в туалет сходити не встаючи з місця.

Починаючи з 1976 року, більшість штатів, перейшли на смертельні ін’єкції. Свобода вибору залишилася в 13 штатах, тобто засуджений сам вибирає той вид страти, який забажає.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: