Книга Ерні Зелінські “Успіх без офісного рабства” дуже легка і зрозуміла в читанні, написана в простій і доступній формі для всіх. У книзі описано успіх самого Ерні так і приклади успіху інших людей які відмовилися від справжньої (офісної роботи) і вирішили зайнятися улюбленою справою.  
На думку Зеленські, людина не зможе досягти справжнього успіху і щастя поки буде займатися рутинною і не цікавою для самого себе роботою. Наприклад сам автор працює сам на себе по 4-5 годин на день, і повністю задоволений своєю роботою і головне своїми доходами, правда було так в його житті не завжди.
Головний аспект який автор робить в книзі – це що не все вирішують гроші, хоча вони і причетні до щастя і успіху, але гроші не найголовніше що є в житті. Деякі люди заробляю мільйони і мільярди, але часу хоча б на те що б їх витратити у них немає, я вже не кажу про родину і друзів.
В основному мова в книзі “Успіх без офісного рабства” йде про “не справжню ” роботу, як називає її автор, вона не гарантує вам стабільного достатку, але ця робота може привести Вас до успіху і щастя.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.