Етапи ремонту ванної кімнати!

Щоб зробити якісний ремонт у ванній кімнаті, недостатньо укласти новий кахель і поміняти сантехніку. Необхідно також провести підготовчу роботу. Щоб результат довго радував, слід пам’ятати, що ремонт проводиться в кілька етапів.

Якщо ремонт ванної кімнати робиться не в новобудові, то першим етапом буде демонтаж. Бажано, щоб стіни, підлога і стеля були очищені якнайкраще. Це послужить запорукою того, що разом зі старим покриттям не відвалиться новий оздоблювальний матеріал.

Наступний етап ремонту включає прокладку прихованих комунікацій. Якщо ґрунтовний ремонт йде в квартирі, то проводиться заміна трубопроводів. Якщо в будинку, то також замінюються вентиляційні канали та електропроводка.

Читайте також: Ремонт у ванній кімнаті.

Якщо не робити заміну труб, то не варто розміщувати їх під кахель. У надійності старих комунікацій впевненості немає, а в разі необхідності дістатися до них буде непросто.

Наступним етапом буде вирівнювання поверхонь в приміщенні, де йде ремонт. Фахівці рекомендують починати з гідроізоляції підлоги. Ця процедура сприяє тому, що рідина, яка потрапила на підлогу не пройде до ваших сусідів, а також буде перешкоджати утворенню сприятливого середовища для розвитку цвілі і бактерій.

Потім проводиться стяжка підлоги. Дана процедура дозволить заощадити клей для плитки, а також сприятиме більш якісному укладанні підлогового покриття.

Після роботи з підлогою майстра ремонту приступають до стін. Стіни або штукатурять, або обшивають гіпсокартоном, залежно від загальної концепції проекту.

Після цього можна переходити до етапу облицювання поверхонь. У ролі облицювального матеріалу може виступати як плитка, так і пластикові панелі, якщо мова йде про стіни і стелі.

Читати також: Як реставрувати ванну?

Коли облицювання стін і підлоги завершені, переходять до монтажу стелі.

Після роботи з облицюванням поверхонь йде завершальний етап. Як правило, починають з установки великогабаритної сантехніки. Наприклад, спочатку ванна або душова кабіна, потім умивальник і унітаз.

Встановлення дверей варто відкласти наостанок.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: