Факти про жіночу заздрість!

Кажуть, жіночої дружби не існує! І це твердження частково вірне. Всьому виною жіноча заздрість – це «зелене» почуття, що штовхає ніжних дам на підступні вчинки. Витоки заздрості в дитинстві. Але якщо тоді предметом «косих» поглядів були іграшки та солодощі, то в дорослому житті все набагато жорсткіше. Які причини жіночої заздрості і чим вона небезпечна?
 
Зовнішність. У жіночому колективі завжди знайдеться найкрасивіша і найуспішна. І як наслідок, інтриги, чвари, плітки, «отруєні яблучка»… Все як за сюжетами дитячих казок. А адже справжня краса в добрих думках.
 
Чоловік – головний приз жіночого суперництва. На які капості тільки не йдуть дами заради перемоги. Ситуації, часом, доходять до абсурду. За законом природи перемагає хитріша. Ось тільки чоловік теж має право вибирати.
 
Тривіальна заздрість на тему «у Маші чоловік каву в ліжко приносить, а у Свєти – квіти по неділях дарує» – бич сучасності. Можливо, ваш чоловік унікальний в чомусь іншому, а ви не розгледіли. Придивіться, а то втратите, не встигнувши знайти!
 
Жінки буквально зациклені на віці. З оглядкою на молодих і активних, зрілі пані наївно намагаються наздогнати їх. Пам’ятайте: у кожного віку свої плюси, а жарти з часом деколи закінчуються вельми сумно.
 
Особисте життя – саме широке поле для заздрісних боїв. У когось складається, а у когось ні. Тут для заздрісниць всі засоби «гарні»: від дріб’язкової наклепу до наведення порчі. Але поки вони витрачають на це час, життя проходить повз, залишаючи гіркоту і розчарування.
 
У кожного начальника – чоловіка є своя фаворитка по службі. І співробітниці не упустять можливості обговорити це у вузькому заздрісному колу. Добре, якщо все обійдеться порожніми плітками. Ще гірше звільнення з ганьбою «улюбленої» колеги.

Розповіді про свої промахи та невдачі подругам чреваті наслідками. Як за помахом чарівної палички включається «тряпочний телефон» з безлімітною пам’яттю. Варто вам оступитися, і ви потонете у власному болоті. Напевно, тому древні говорили, що мовчання – золото.
 
Нелегко доводиться новенької співробітниці. Особливо, якщо вона молода, активна і приваблива. За нею обов’язково з’явиться хвіст інтриг і пересуд. Тут головне, не підкидати їжу для видовищ!
 
Заздрість на грунті матеріального достатку шкодить не тільки жінці, але і чоловікові. Одна працює цілодобово, інша все «падає з неба». Де справедливість? Навряд чи в заздрості… Однак вона може стати причиною ще більших невдач.
 
Відсутність причини – теж причина! Чоловіки часто жартують на предмет жіночої заздрості, прикріплюючи анекдоти до певних панночок. І хоча всі знають, що заздрість – це зло, автоматично включається «я теж так хочу». І тут затівається каламбур – заздрість до заздрісниць. Небезпечно до божевілля.
 
Пам’ятайте головне правило переможця – робота над собою. А заздрість – доля слабких.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: