Фальшиві розмінні монети України!

Саме поняття “фальшиві розмінні монети України” вже викликає здивування – да не може бути такого, це не доцільно, коротше дурниця якась. Але на жаль реалії такі що фальшивомонетники були, є і будуть завжди. І основна їх мета – це збагачення при мінімальних витратах. Але повернемося до фальшивих монет України.
Метою цієї публікації є не “камінь в город” правоохоронним органам країни, а попередження насамперед початківцям колекціонерам. Чому саме колекціонери страждають (в матеріальному плані) від фальшивомонетників ви зрозумієте дочитавши статтю до кінця. Тепер розкладемо по поличках що таке сучасні фальшивки, для чого вони виготовляються і чи вигідно це з економічної точки зору.
Серед розмінних монет України зустрічаються два типи фальшивих монет: фальшак на шкоду зверненню і фальшак для обману колекціонерів.
До першого виду фальшивок належать монети які умільці виготовляли для використання їх за прямим призначенням (для покупки товарів). Монети дрібного номіналу практично не зустрічаються за виключення декількох випадків знаходження їх в обороті.
Наймасовішими фальшак є монети номіналом у 50 копійок. Доцільність виготовлення таких монет була економічно вигідна в 90-их роках коли курс гривні до долара був 1 долар = 1.80 гривні. Треба враховувати також загальний стан в країні, а це велике безробіття, низький рівень доходів населення і що важливо тотальна безгосгодарність на підприємствах, (чим і користувалися робочі використовуючи обладнання в цілях виготовлення фальшивок). Фальшак 50 копійчаних монет зустрічаються як примітивного виготовлення в кустарних умовах так і дуже якісні – виготовлені карбуванням і в великих тиражах.

Другий тип фальшивок – це фальшиві монети які виготовляють умільці не для застосування їх за прямим призначенням, а для продажу їх колекціонерам під виглядом дорогих і рідкісних монет. Ці фальшивки з кожним роком стають все більш якісними і новачкові, а іноді і бувалому колекціонеру, буває деколи складно розпізнати фальш.
Ще один вид колекціонування – колекціонування браків монетного виробництва підстьобує фальшивомонетників до виготовлення різного роду монетних сурогатів.
Фальшивомонетники з кожним роком все впевненіше і якісніше виготовляють свої вироби, є інформація що вони вже добралися і до нейзильберових монет.
У цій статті не описано всі види фальшивок як першого так і другого типів бо їх безліч і тому вам порада перш ніж купувати ту чи іншу монету детально вивчіть її (і якщо закралися хоч найменші сумніви відмовляйтеся від покупки).
 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: