Фарбування волосся під час вагітності.

Багато дівчат люблять експериментувати над своєю зачіскою, придумуючи щоразу новий імідж, щоб дивувати оточуючих або просто знайти індивідуальність. А чи можна фарбувати волосся і відвідувати перукаря під час вагітності? Цими питаннями задаються практично всі майбутні мами. Існує безліч чуток і забобонів, які говорять, що фарбування волосся під час вагітності заборонена. Однак науково обгрунтовані факти стверджують, що це ніяк не позначиться на здоров’ї майбутньої дитини. Ми пропонуємо розглянути це питання більш детально, щоб ви змогли зробити висновки і прийняти правильне рішення.
 
Стригти волосся в період вагітності можна. Сміливо відкиньте всі сумніви, якщо вони у вас є. Це просте захід не зашкодить вашому здоров’ю та здоров’ю майбутньої дитини, а от фарбування волосся – інше питання. Справа в тому, що у фарбах для волосся містяться хімічні речовини, які здатні викликати алергію під час вагітності, навіть у тому випадку, якщо раніше ви застосовували цю фарбу, і у вас не було ніякої алергії. Як це можна пояснити?

У період вагітності організм жінки перебудовується. Зміни гормонального фону роблять сильний вплив на структуру волосся, тому вже знайома для вас фарба може викликати алергічну реакцію або лягти на волосся іншим відтінком. Це говорить про те, що від фарбування волосся під час вагітності краще всього утриматися.
 
Але що робити жінці, якщо їй з якихось причин потрібно пофарбувати волосся? У такому випадку ми рекомендуємо скористатися хною, басмою або фарбою, виготовленою з натуральних компонентів (масла  екстрактів рослин, водоростей). Ці засоби надають більш щадний вплив на волосся. Також не забувайте використовувати бальзам для волосся, так як фарба пересушує волосся, а в період вагітності вони і без цього занадто сухі.
 
Також багато жінок цікавляться: «А чи можна меліровать волосся під час вагітності?». Можна, але тільки потрібно фарбувати волосся не цілком, а тільки окремі пасма, а також фарбувати потрібно не від самих коренів волосся, щоб хімічні речовини не контактували з шкірою голови.
 
На закінчення варто зазначити, що в період вагітності волоссю сильно не вистачає вітамінів та поживних речовин. Щоб вирішити цю проблему, ми рекомендуємо застосовувати домашні живильні маски для волосся або трав’яні зміцнюючі відвари.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: