Фейхоа!

Застосування екзотичних плодів фейхоа дуже велике. На сьогоднішній день люди навчилися вживати фейхоа не тільки в якості їжі, але і в якості косметологічних і лікувальних засобів. Як і більшість рослин, дані фрукти несуть в собі як сприятливий, так і шкідливий вплив на організм людини. Чого ж тут все-таки більше? У чому полягає користь і шкода фейхоа?
 
Користь фейхоа
 
Насамперед, фейхоа корисний тим людям, чий організм відчуває дефіцит йоду. У плодах міститься легкорозчинний йод (причому, в чистому біологічному вигляді), який легко засвоюється людським організмом. Також користь фейхоа сильно проявляється в ті періоди, коли людям не вистачає вітаміну C, а саме в осінньо-зимовий період. Постійне споживання фейхоа сприяє природному зміцненню імунітету, що допомагає організму протистояти різним простудам.
 
Дані фруктові плоди добре впливають на наше травлення. Так як в фейхоа міститься багато пектину, м’якоть цих плодів є добрим натуральним проносним.Також має корисні властивості і шкірка плоду. Її необхідно відокремити від м’якоті і дати їй висушитися. Сухі шкурки фейхоа використовуються як заварки, і з них виходить дуже корисний чай. Даний напій сприяє запобіганню різних отруєнь, а також є природним м’яким закріплює засобом для нашого кишечника. Щоб приготувати напій, необхідно в 200 мл гарячої води насипати 1 ст.л. размеленої сухої шкірки і приймати такий чай за 30 хвилин до їжі.
 

Крім усього цього, м’якоть фейхоа прискорює метаболізм. Особливо ефективним буде вживання даного фрукта при порушенні роботи щитовидної залози.
 
Шкідливі властивості фейхоа
 
Шкода фейхоа полягає, в основному, в небезпеки виникнення алергічних реакцій. Деякі люди, після вживання в їжу м’якоті плоду, помічають на шкірі різні почервоніння, пухлини і сильний свербіж.
 
Також фейхоа може завдати шкоди тим людям, у яких спостерігається підвищений цукор у крові. Великий вміст сахарози в плоді може посилити неприємну недугу, тому необхідно бути вкрай обережним, перш ніж пробувати цей екзотичний продукт.
 
Корисні властивості фейхоа допомогли багатьом людям. Головне, пам’ятайте, що їсти ці плоди можна лише тоді, коли вони повністю дозріли. Категорично заборонено вживати в їжу фейхоа разом з молочними продуктами – таке поєднання гарантовано викличе у вас розлад шлунка. В цілому ж, фейхоа є відмінним профілактичним і лікувальним засобом, спробувати яке може практично кожен з нас.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: