Фестиваль слонів у Непалі – гонки, футбол і конкурси краси!

Граючи у футбол, слони використовують усі чотири ноги і хобот, щоб забити гол. Земля буквально трясеться, коли під час чергового забігу товстошкірі тварини мчать до фінішу для захоплення глядачів. Під час театралізованого конкурсу краси,слонихи поважно полірують і фарбують нігті …

 
Все це входить до програми фестивалю слонів у Непалі. Це, чи не найграндіозніша в Непалі подія, розгортається протягом трьох днів і привертає в країну безліч іноземних туристів.
 
Слони тижнями готуються до ігор і конкурсів, відволікаючись від своєї основної роботи возити туристів по джунглях, щоб ті могли в безпеці насолодитися дикою природою національного парку, розташованого в 170 км від столиці країни Катманду.
 
«Ми сподіваємося, що слони залучать більше туристів в країну», -говорить Гханашьям Шрестса, один з організаторів фестивалю. «Непалу потрібно багато туристів та іноземних гостей».
 
Сьогодні туризм перебуває в Непалі на піку популярності. Якщо раніше туристи в основному прибували в країну, щоб здійснити сходження на Гімалаї і поверталися потім для того ж самого дуже нескоро, то тепер Непал щорічно відвідують 600 000 іноземних туристів, проте влада країни планує довести цю цифру до 1 мільйона.
 
Організатори фестивалю слонів винаходять все нові і нові розваги з використання слонів. Переможець слонячого забігу минулого року, слон на ім’я Бахадур Гай, пробіг дистанцію за 69 секунд і удостоївся підвищеної уваги тисяч туристів. У слонячий футбол грають команди з чотирьох слонів, ганяючи по полю звичайний футбольний м’яч.Слони вміло віддають пас, штовхають м’яч і кидають його хоботом, а також активно штовхають один одного, намагаючись виграти матч.
 
«Тренувати слонів-футболістів дуже непросто», – розповідає погонич, анині тренер футбольної команди, Басудев Махата. «Але слони швидко вчатьсяпрацювати в команді, розуміють, що треба штовхати м’яч ногами».
 
У фестивалі беруть участь молоді слони, у віці 4 -5 років. Робітники дбають про слонів в спеціальному таборі, чистять їх, годують рисом і цукром і розфарбовують яскравими фарбами, готуючи до самої значної в їх житті події. І ці слони по праву стають зірками фестивалю та головними його учасниками на очах безлічі надзвичайно задоволених видовищем іноземних туристів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: