Фінляндія – країна казкової природи.

Дуже часто місце для подорожі визначають які-небудь традиції, свята чи побажання одного з членів сім’ї. Так от стало дуже популярно відвідувати батьківщину Санта Клауса, який проживає у відомій країні Фінляндії.

Особливо популярні новорічні тури. Коли тисячі туристів з усього світу прагнуть здійснити свою давню мрію або мрію своїх дітей – побачити будинок Санта Клауса. Природно, що в такі періоди всі готелі зайняті задовго до початку Різдвяних канікул. Тому Лапландія, яка займає перше місце за відвідуваністю з усіх міст країни – в зимовий час не має відбою від відвідувачів.

Так Східна територія Фінляндії є найсприятливішим місцем для екотуризму. Адже ці краї славляться своїми екологічно чистими річками, озерами і заповідними лісами. Природа в цій країні залишається не пошкоджене і багато представників флори і фауни спокійно бродять, як ніде в іншому місці. Наявність безлічі озер повних риби, манить любителів риболовлі в будь пори року. Риболовля для фінів є національним видом спорту. Багатьох спокушає можливість викупатися в декількох сотнях кілометрів від Полярного кола в водах Балтійського моря. Чимало охочих і подивитися на полярну ніч. Обов’язково потрібно врахувати – бронювання готелів у Фінляндії – це запорука безтурботного відпочинку. Адже ця країна завжди повна туристів.

Також тут популярний так званий зимовий туризм, коли є можливість покататися на лижах та сноуборді. Гора Аавасакса – є просто ідеальною для любителів гірськолижних розваг. Не менш популярна і їзда на упряжках з собаками і оленями. І хто ж не чув про знамениті фінські сауни. З метою оздоровитися таким способом сюди з’їжджаються охочі з усієї Європи і не тільки.

Тільки для того щоб побачити Полярних оленів варто подолати тисячі кілометрів. А чого тільки коштують відвідини арктичного зоопарку в Рануа. Пройшовшись по дерев’яному мосту протяжністю в декілька кілометрів можна помилуватися на рись, росомаху, білих ведмедів, лосів, козуль, сов та багатьох не менш цікавих тварин цих країв, які знаходяться в природному середовищі.

А що б якомога більше дізнатися про Північне сяйво можна поїхати в місто Сондакюля і відвідати Будинок, який отримав свою назву від цього природного явища. Тут представлено безліч фотографій, записів і легенд про цю унікальну загадці природи. Один тільки вид відкривається для приїжджих не залишить байдужим і виникне бажання повернутися сюди ще раз.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: