Три літні місяці традиційно вважаються сезоном відпусток. Саме цю теплу пору ми прагнемо використовувати для того, щоб змінити обстановку, як слід відпочити, поправити здоров’я, а заодно і отримати масу яскравих вражень і позитивних емоцій. Більшість з нас літній відпочинок планують заздалегідь, скрашуючи холодну зиму мріями і планами про дозвільному байдикуванні і релаксе на одному з морських курортів. 

Відвідавши Францію, не заглянути на острів Корсика просто неможливо. Цей острів по праву вважають одним із семи чудес світу. Особливо сподобається він любителям природи і шанувальникам екологічного відпочинку завдяки своїм мальовничим відокремленим бухтам, пляжам з дрібною різнобарвною галькою, чудовим краєвидам, різноманітності ландшафтів, включаючи гори, долини і навіть пустельні місцевості. Висота гірських вершин на Корсиці досягає 2000 метрів над рівнем моря. 

Тури в Ніццу напевно припадуть до смаку тим, хто давно мріяв відвідати один з найпопулярніших в Європі комфортабельних морських курортів. Ніцца – це південнофранцузький місто і порт, що розкинувся на узбережжі теплого Середземного моря. Численні пляжі міста-курорту галькові, переважно безкоштовні, чисті і теплі. Шанувальники піщаних пляжів відправляються за мис Антіб, оскільки звідси починається піщане узбережжя. Головна визначна пам’ятка Ніцци – шестикілометрова Англійська набережна, що тягнеться вздовж пляжів. Тут завжди панує атмосфера феєрії і веселого свята, грає музика, працюють затишні кафе, бари, ресторани і нічні клуби. 

Франція – напрочуд гарна країна. Вона по праву вважається законодавицею моди і мистецтва. Щорічно її відвідують тисячі туристів для того, щоб відпочити на пляжах Лазурного берега, побувати на цікавих екскурсіях, своїми очима побачити історичні місця, про які оповідають шкільні підручники, вчинити вдалий шопінг, скуштувати дуже смачні делікатесні страви французької кухні. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.