Функції комп’ютерної миші.

Клавіатура і миша є вже настільки звичними речами в нашому житті, що здається, тут вже точно нас не можуть підстерігати ніякі сюрпризи. Тим не менш,буває, що й зовсім звичні продукти мають не зовсім очевидні властивості і функції. Сьогодні ми хочемо вас познайомити, а деяким просто нагадати, про декілька приховані способи використання комп’ютерної миші.

 
Виділення частини тексту
 
Ми всі знаємо, що для виділення тексту необхідно затиснути ліву кнопку миші і провести курсором по потрібній ділянці тексту. Однак, якщо нам треба виділити текст на довгій сторінці, тобто з прокруткою, це не завжди зручно.Тому використовуйте наступну комбінацію: клацніть мишкою на початку потрібно гомісця, потім перейдіть в кінець необхідного виділення і клацніть ще раз, але утримуючи при цьому затиснутий Shift. Весь простір між двома кліками виділиться.
 
 
Переходи назад-вперед у браузері
 
У браузері для переходу на попередню або наступну сторінку зовсім необов’язково клацати по відповідним кнопкам на панелі інструментів програми.Можна просто затиснути Shift і покрутити коліщатко миші вперед або назад.
 
Збільшення та зменшення масштабу
 
Ви можете змінювати масштаб відображення відкритої сторінки просто покрутивши скролл із затиснутою одночасно кнопкою на клавіатурі CTRL. Цей спосіб працює у великій кількості програм.
 
Подвійний і потрійний клік
 
Всі знають, що для виділення слова потрібно просто два рази швидко по ньому клацнути мишкою. Але якщо ви виконаєте тричі клацните, то зможете виділити відразу цілий абзац тексту.Спробуйте, це набагато зручніше, ніж тягнути курсором виділення до кінця абзацу.
 
Перетягування правою кнопкою миші
 
Для того, щоб перемістити файли в Windows ми використовуємо метод drag’n’drop, тобто беремо елемент, перетягуємо в потрібне місце і там кидаємо. Але можна зробити те ж саме правою кнопкою і тоді ми побачимо контекстне меню,що дозволяє не тільки перемістити, але й скопіювати файл, а також створити ярлик в потрібному місці.

Вибір декількох фрагментів в тексті
 
Якщо ви працюєте з довгим текстом, в якому вам необхідно вирізати тільки фрагменти, що вас цікавлять, то зовсім необов’язково робити це поштучно. Можна затиснути клавішу CTRL і виділяти потрібні слова, речення, абзаци. Потім скопіювати все це одним махом в потрібне місце.
 
Відкриття посилань в новій вкладці
 
Багато користувачів вже давно звикли, що для відкриття посилання в новій вкладці можна натиснути середню кнопку миші. Однак, якщо коліщатко зламалося і не клікає, то корисно згадати, що звичайний клацання із затиснутою кнопкою CTRL призводить до такого ж результату.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: