Сучасним електронним металошукачем можна знайти середню монету на глибині до 40 см, великий потужний суцільнометалевий предмет – до 2,5 м.Природно, фактів, що впливають на ваше «збагачення», дуже багато. По-перше, необхідно вибрати металошукач, по-друге, навчитися ним користуватися, не рахуючи того, не завадить ознайомитися з правовою стороною нового захоплення: шукати можна не скрізь, отже – не кожну знахідку можна залишити в особистій колекції.

Головних питань, які зобов’язані бути задані при покупці чудотехнікі всього 5.

Перший: Глибина пошуку. Самі звичайні металошукачі працюють на глибині до 15 см. Якщо ви хочете витратити більше $ 200, можете відшукувати цінності і в двометровому шарі грунту. Варто відзначити, що глибина також залежить не тільки від технічних характеристик пристрою і його ціни, але і від типу землі, засміченості землі в місці пошуків і від режиму дискримінації.

Другий: Режими дискримінації. Простіше кажучи – виключення, то є можливість налаштування апарату конкретно на ті сплави, які ви бажаєте відшукати. І чим цих режимів більше, тим точніше будуть ідентифікуватися сплави і тим дорожче буде коштувати металошукач. У звичайних апаратах таких три, в більш складних буває і дев’ять. Можна налаштувати металошукач на золото або нікель, на мідь, срібло або латунь / бронзу (сучасні монети), на алюмінієві кришки, фольгу.

Третій: Pin-point. Така програма є не у всіх металошукачі – вона дозволяє точно виявляти знаходження предмета в статичному положенні апарату. Майже всі бачили у військових фільмах людей, які походжають по полю і описують «веселку» металошукачем. Так от апарат подає звуки про знахідку на площі довжиною приблизно 30 см. Щоб його відшукати, доведеться перекопати всю цю площу. Якщо у вашому металошукачі є програма pin-point, то він подасть сигнал, знаходячись конкретно над предметом, а не в 15 см від нього. Чим значно полегшить вам пошуки.

Четвертий: Баланс грунту, а конкретно наявність налаштувань, що дозволяють скорегувати пошуки. Природно, що грунт містить домішки, які можуть служити перешкодою для пошуків. Зробивши корегування налаштувань, ви зробите так, що ваш металошукач врахує всі особливості грунту і не звертатиме уваги на домішки, завдяки чому зуміє впізнавати предмети, що залягають більш глибоко.

П’ятий: Програма пошуку. Річ неодмінно потрібна, але знаходиться в металошукачі вартістю від 800$. Наприклад, якщо ви вирішили займатися пошуком лише золотих кілець або срібних монет, то варто вам піднести аналогічний предмет (монету або кільце) до металошукача, як той зчитує показання, фіксує їх у пам’яті і знаходить тільки такі ж речі.

Що стосується ваги металошукачів, то він фактично один і той же для всіх – від 1,8 до 2 кг. А ось на водонепроникність зверніть особливу увагу. Не у всіх апаратів вона однакова. Є такі, які можна взяти з собою в занурення, і замість різнокольорових рибок знаходити що-небудь більш матеріальне.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.