Ф’ючерси!

Ф’ючерси – це спеціальний папір, угода, складена інвесторами фондового ринку, коли один зобов’язується продати іншому певну кількість активів у визначений термін за встановленою ціною. Іншими словами, трейдери домовляються про угоду виходячи з вартості цінних паперів на даний час, а сама угода відбувається пізніше, в конкретний договірний момент часу, коли ті ж цінні папери впадуть або піднімуться в ціні.

Виходить, що інвестори сподіваються на зміну курсів в свою сторону, тоді під час цих змін вони зможуть придбати  активи, що їх цікавлять за ціною нижче реальної вартості або, навпаки, продати дорожче, ніж ті коштують на ринку. Так що, по суті, торгівля ф’ючерсами грунтується на грамотному прогнозуванні подальших коливань ринку.

Ф’ючерси – це один із способів заробітку на акціях

Насправді, фондовий ринок зберігає в собі безліч секретів. Людина, яка займається цим видом торгівлі, може заробляти на чому завгодно. Наприклад, можна продавати і купувати активи різноманітних компаній, торгуючи на різниці і коливаннях курсів. Можна вкласти свої гроші в окреме підприємство і отримувати з нього прибуток. Причому не обов’язково у формі дивідендів. Інвестор може придбати певну компанію і навіть перебудувати її так, як йому необхідно. Такі корпорації розростаються і приносять своїм власникам непоганий дохід.

Правда, тут потрібно розбиратися безпосередньо в самій сфері діяльності підприємства. Інакше буде фактично неможливо врахувати всі дрібниці. Ф’ючерси – це ще один вид фондової торгівлі. Але, як і попередній спосіб, він використовується тільки справжніми професіоналам. Новачки, як правило, намагаються торгувати на різниці, правда, і дохід від цього в кілька разів менше. Хоча на фондовому ринку частенько відбуваються досить різкі коливання – як з акціями, так і з сировиною.

Ф’ючерси складні тим, що для їх правильного використання гравець повинен провести максимально ретельний аналіз і скласти прогноз. Практично такий же аналіз він повинен провести, якщо збирається вкласти свої кошти в бізнес, як в описаному вище варіанті. Тільки в тому випадку він досліджує конкретну компанію, а при торгівлі на ф’ючерсах він повинен вивчити фінансовий ринок цілком, зв’язати одні цінні папери з іншими, так як все це – єдине ціле .

Коли інвестор робить ставки на майбутній розвиток вартості акцій, він повинен бути впевнений, що ціни дійсно підуть так, як йому необхідно. Тільки в тому випадку він зможе вигідно продати або купити потрібні активи. Ф’ючерси – це складно для новачків, тому що тільки професіонал може скласти більш-менш правильний прогноз, який і справді збудеться. В принципі, інвестору не обов’язково аналізувати ринок самостійно і висувати власну теорію його подальшого руху – він може скористатися аналітичними оглядами. Ось тільки самостійне прийняття рішень виглядає якось надійніше. Як правило, такий вид торгівлі по труднощі ставиться між безпосередньої торгівлі на коливаннях активів і будовою власного бізнесу.

Звичайно, будь-який вид торгівлі має свій певний ризик. Чим більше доходу гравець може отримати, тим більше у нього шансів і втратити весь свій капітал. Тому стверджувати, що ф’ючерси – це надійний вклад, абсурдно. Часто, коли гравець тільки вчитися такій торгівлі, він здійснює різноманітні помилки в прогнозах, внаслідок чого втрачає частину своїх грошей. Зате такі промахи дозволяють швидко зорієнтуватися у змінах і вивчити біржу повніше. Так би мовити, на помилках вчаться.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: