Гоа – найкраще місце для мандрівника?

Гоа – штат Індії, розташований на південному заході країни, найменший серед штатів і за площею, і за кількістю жителів. Зараз в Гоа налічується близько 1,5 мільйонів жителів. Столицею штату є місто Панаджі, а найбільшим містом Васко-да-Гама.

Гоа розташований на заході Індії на березі Аравійського моря. Довжина морського узбережжя штату становить 101 км. Займає Гоа близько 3702 квадратних кілометрів, 105 кілометрів з півночі на південь і 65 кілометрів із заходу на схід. Узбережжі Гоа являє собою вузьку смугу між морем і гірським плато, яке переходить в гори Західні Гати. Берег моря порізаний гирлами річок, що беруть початок у горах. Найбільші річки Мандові, Зуарі і Чапора.

В Гоа субекваторіальний клімат, який характеризується сухим і вологим сезонами. З травня по жовтень тут спекотна і волога погода. Найвища температура повітря в травні, в цей час вона може бути більше 33 °C, але навіть у цей сухий сезон на Гоа дуже висока вологість повітря. З червня по вересень тут триває період мусонів, стає прохолодніше, температура повітря тримається близько 25-30 °C і спостерігається найбільша кількість опадів. Так в липні місяці випадає близько 1000 мм опадів.

Сухий сезон в Гоа настає в середині грудня і триває по лютий. У цей час збільшуються добові коливання температури повітря, які доходять до 10-15 °C: вночі тут близько 20 °C, а вдень – близько 31 °C. Дощі бувають в цей період дуже рідко.

Гоа є спокійним і красивим місцем, яке підійде будь-якому мандрівникові. Є ще багато факторів, які говорять за такий вибір. Розглянемо їх детальніше.

Гоа славиться своїми чудовими пам’ятками і пляжами. Другий за довжиною пляж Азії – Калангут, знаходиться в Південному Гоа. Пляж Калангут ділиться на три великі пляжі, західна частина пляжу відома як Гоа, а східна – як пляж Бага. Пляжів в Гоа багато: це Анджуна, Вагатор, Мірамер, Дона Паула, Колва та інші. На будь-якому з пляжів можна спостерігати дуже красивий захід і схід сонця.

Бюджетних мандрівників Гоа приваблює низькими цінами. Тут приблизно 2900 готелів, в яких можна знайти номер на будь-який смак і гаманець – від апартаментів люкс до місць для студентів. Дороги дуже чисті, всі вони дають відчуття, що ви подорожуєте не вдома.

Вся атмосфера Гоа наповнена чимось прекрасним, примхливим і вселяє веселощі, в його повітрі витає романтика. У такій атмосфері просто неможливо не закохатися в Гоа. Будинки в Гоа дуже привабливі, вони маленькі, але кольори будівель підібрані доречно, вони підкреслюють атмосферу Гоа.

Одягаються місцеві жителі також дуже привабливо і яскраво. З’являється таке відчуття, що всі кольори, присутні в світі, є тут у вигляді одягу. Морепродуктів в Гоа величезна кількість. Тут є як знайомі нам види риб – лосось, скумбрія, тріска, так і багато інших екзотичних. Будь-яку рибу можна покуштувати в прибережному кафе і запити її місцевим вином, благо в спиртних напоях в Гоа нестачі також не відчувається.

Любителі музики нудьгувати тут також не будуть. У Гоа проводяться кращі індійські музичні шоу. Особливо багато музичних вистав проводяться під час зустрічі Нового року. Люди з усієї Індії з’їжджаються в Гоа на це свято. Будь-кого, хто потрапив в Гоа, охоплює почуття, що він потрапив у казку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: