Серед людей дуже мало справжніх щасливчиків, які постійно перебувають в ідеальній формі і не замислюються над питанням, де у них розташована печінка, серце та інші органи. Переважній таки більшості природа подарувала здоров’я, що потребує уваги і періодичної корекції.

У ряді випадків достатньо вести здоровий спосіб життя, але іноді доводиться вдаватися до лікування в медичних установах. Величезна кількість традиційних лікарських препаратів робить небезпечним не тільки самолікування, а й загрожує побічними ефектами після проходження курсу лікування під наглядом лікаря.

Китайські медики ще в глибоку давнину винайшли оригінальні методики впливу на організм людини без застосування ліків, що дозволяють найбільш безпечно відновлювати здоров’я людини. Згідно їх моделі людського організму внутрішня життєва енергія циркулює по певних меридіанах. Кожен з дванадцяти таких меридіанів пов’язаний з одним з життєво важливих органів.

Заторможуючи або прискорюючи потік енергії можна керувати станом організму в цілому, а також окремих органів. Методика базується на тому, що на поверхні тіла є спеціальні зони невеликих розмірів, в яких спостерігається велика концентрація нервових закінчень і посилений потік крові і лімфи. Ці зони мають підвищену чутливість і зосереджені в області кінцівок, на вухах, обличчі та інших ділянках тіла. Вони отримали назву точок акупунктури.

Механічна, теплова або інше подразнююча дія на ці точки дозволяє фахівцеві цілеспрямовано коригувати енергетичні потоки в кожному меридіані і надавати лікувальну дію на організм. Одним з найбільш поширених методів нетрадиційної медицини, які залишилися практично в первозданному вигляді, є вплив на точки акупунктури шляхом їх проколювання стерильними тонкими голками зі срібла або сталі. Метод називається голкорефлексотерапією і останнім часом широко застосовується в лікувальних центрах по всьому світу.

Голкорефлексотерапія має ряд незаперечних переваг:

1) Відсутність хімічних препаратів;

2) Великий спектр захворювань, що піддаються лікуванню;

3) Відсутність побічних ефектів;

4) Не велике число протипоказань.

Методику голковколювання застосовують не тільки в лікувальних цілях, але для профілактики, зняття стресу або больових синдромах. Слід, однак, мати на увазі, що неправильний вплив на точки акупунктури можуть мати і серйозний негативний результат. Тільки фахівець, який володіє досконало секретами східної медицини та психології, може виконувати подібні сеанси корекції внутрішньої енергії пацієнта. Ні про яке самолікуванні не може бути й мови.

Як правило, курс лікування за методикою голкорефлексотерапії складається з 2-10 сеансів. Тільки в разі серйозних недуг, таких як остеохондроз, може знадобитися більша кількість візитів до лікаря.

Протипоказаннями для методу можуть бути вагітність, порушення щитовидки та інших залоз, а також пухлини, не залежно від локалізації та причин появи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.